Przejdź do głównej zawartości

Regały przesuwane szczególnie elastyczne do wydajnego przechowywania

Poproś o wycenęKonsultacje

W przypadku regałów przesuwnych rzędy regałów są ustawione bezpośrednio obok siebie bez przejścia. Tylko wtedy, gdy chcą Państwo uzyskać dostęp do przechowywanego towaru, można ręcznie lub elektrycznie przesunąć żądane regały, uzyskując w ten sposób przejście. Regały przesuwne OHRA oferują Państwu możliwość optymalnego wykorzystania ograniczonej powierzchni magazynowej i efektywnej organizacji towarów. Oszczędność miejsca zapewnia również doskonały przegląd przechowywanych towarów i grup produktów, oszczędzając Państwa czas i zasoby.

Wyzwania związane z ciasnymi halami magazynowymi

W halach magazynowych o ograniczonej przestrzeni może być trudno zainstalować wystarczającą liczbę regałów do efektywnego przechowywania wszystkich towarów. Czas spędzony na chodzeniu, przejazdach i poszukiwaniu pożądanych towarów powoduje niekorzystne procesy pracy. W ciasnych halach magazynowych dostępność może być również utrudniona. Regały przesuwne są tutaj właściwym wyborem, ponieważ umożliwiają duże wykorzystanie przestrzeni. Kompaktowa konstrukcja i możliwość przesuwania regałów na szynach oznacza, że dostępna przestrzeń może być optymalnie wykorzystana. Zapewniają one zatem przejrzysty przegląd i organizację.

Verschieberegal
Verschieberegal
Verschieberegal

Dlaczego regały przesuwne to właściwy wybór

Regały przesuwne oferują szereg korzyści, które optymalizują zarządzanie magazynem i zwiększają wydajność Państwa procesów:

 • kompaktowy system przechowywania dla ograniczonej przestrzeni
 • odporny na skręcanie wózek jezdny zapewnia płynną pracę
 • możliwość doposażenia istniejących pomieszczeń magazynowych
 • możliwe jest wykonanie rzędów regałów o długości do 60 metrów
 • Nośność do 200 ton
 • Ochrona przed kradzieżą towarów o wysokiej wartości, gdy rzędy regałów są zsunięte razem

Wyślij zapytanie

Vorteile von Verschieberegale
Vorteile von Verschieberegale
Vorteile von Verschieberegale

Wysokiej jakości regały przesuwne firmy OHRA

Przywiązujemy dużą wagę do jakości i trwałości. Nasze regały przesuwne są wykonane z wysokiej jakości materiałów i charakteryzują się następującymi cechami:

 • Stabilna konstrukcja: Nasze regały przesuwne wykonane są z wytrzymałych profili stalowych, które mogą wytrzymać duże obciążenia i gwarantują długą żywotność.
   
 • Indywidualne rozwiązania: Oferujemy Państwu niestandardowe opcje konfiguracji, aby dostosować regały przesuwne do Państwa konkretnej hali magazynowej. 
   
 • Niezawodna obsługa: Nasz doświadczony zespół jest do Państwa dyspozycji, począwszy od konsultacji i planowania, aż po montaż regałów przesuwnych.

Regały przesuwne Branża aluminiowa

Regał przesuwny Handel drewnem

Referencje

Agnew Timber
Superwood
J. Stocker Fensterbau AG,
RBB Aluminium
Mundinger Transport
Agnew Timber

Agnew Timber

Wydajniejsze magazynowanie i komisjonowanie

Do historii sukcesu

Superwood

Superwood

Do przechowywania drewna szlachetnego nieodzowna była swobodna cyrkulacja powietrza

Do historii sukcesu

J. Stocker Fensterbau AG,

J. Stocker Fensterbau AG,

Dzięki nowemu systemowi regałów przesuwnych firmy OHRA firma J. Stocker Fensterbau AG mogła znacznie zwiększyć swoje możliwości składowania kantówkek przy niewielkim dodatkowym zapotrzebowaniu na powierzchnię.

Do historii sukcesu

RBB Aluminium

RBB Aluminium

Firma RBB Aluminium AG zbudowała kolejny magazyn w głównej siedzibie w Wallscheid w regionie Eifel w Niemczech, gdzie składowane są profile aluminiowe o długości do 6 metrów. Sercem nowego budynku jest mobilny system regałów wspornikowych firmy OHRA.

Do historii sukcesu

Mundinger Transport

Mundinger Transport

Mundinger Transport, firma specjalizująca się w przewozie stali do dystrybucji prętów, w swoim nowym magazynie w miejscowości Rudersberg w Badenii-Wirtembergii konsekwentnie stawia na zintegrowany system transportu materiałów za pomocą wózków widłowych.

Do historii sukcesu

Do regału wspornikowego Regał przesuwny: Porady i oferty na życzenie. 

Wyślij indywidualne zapytanie

Często zadawane pytania

Regały przesuwne nadają się do użytku w różnych branżach, w tym:

 • Magazyn i logistyka
 • Przemysł i produkcja
 • Sprzedaż detaliczna i hurtowa
 • Zarządzanie archiwami i dokumentami
 • Przemysł motoryzacyjny
 • Przemysł spożywczy

Nasze rozwiązania branżowe

Regały przesuwne są zamontowane na szynach, które są osadzone w posadzce lub przymocowane do posadzki. Regały można przesuwać poziomo wzdłuż szyn, aby stworzyć szersze przejścia i ułatwić dostęp do towarów.

 

Tak, regały przesuwne można dostosować do wymagań magazynu. Mogą Państwo wybrać różne wysokości, szerokości i głębokości regałów, aby optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Poza tym mogą zostać również wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak systemy bezpieczeństwa, oświetlenie i oprogramowanie do zarządzania zapasami.

 

Jeśli zastosowanie regałów przesuwnych nie jest możliwe z różnych powodów, mogą Państwo wybrać spośród innych typów regałów, które spełnią Państwa wymagania.

 

Inne regały wspornikowe