Przejdź do głównej zawartości

Przedsiębiorstwo

MY O NAS

 

1979–2019: 40 lat OHRA – we will „rack” you!

Historia sukcesu OHRA Regalanlagen GmbH rozpoczyna się oficjalnie w 1979 roku: Ottokar Hölscher założył wtedy firmę zajmującą się produkcją i sprzedażą systemów regałowych. W szczególności dzięki innowacyjnym regałom wspornikowym niemiecka firma szybko ugruntowała swoją pozycję na rynku: W przeciwieństwie do konkurencji ramiona regałów wspornikowych są po prostu zawieszane na wykrawanych profilach pionowych – to opatentowane rozwiązanie pozwala na regulację ramion wysięgnikowych w dowolnym momencie i bez użycia narzędzi. Podobnie jak regały wspornikowe, regały paletowe są również wykonane z litych, walcowanych na gorąco profili stalowych i dlatego charakteryzują się szczególnie wysoką nośnością, wytrzymałością i trwałością.

W 2019 r. europejski lider rynku regałów wspornikowych będzie obchodził 40-lecie istnienia. OHRA ma ugruntowaną pozycję w wielu gałęziach przemysłu i jest obecnie reprezentowana przez własne biura sprzedaży w 13 krajach.


 

Dlaczego OHRA?

10 powodów dla których powinni Państwo wybrać systemy regałowe OHRA

Ohra jest wyspecjalizowanym producentem regałów przeznaczonych do składowania długich i ciężkich ładunków. Zastosowanie profili hutniczych zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji oraz inne walory naszych produktów:

  • najwyższa jakość wykonania, profile gorącowalcowane zamiast cienkiej blachy

  • wysoka jakość powłoki lakierniczej proszkowej

  • indywidualne obliczenia statyczne dla każdego projekt

  • szybka i prosta konfiguracja ramion bez użycia narzędzi

  • 20 lat gwarancji przeciw korozji

  • 40 lat doświadczenia. Produkcja Made in Germany

  • przystępne cenowo rozwiązania dla każdej branży

  • konsultacja,planowanie,produkcja oraz obsługa posprzedażna – wszystko w jednym miejscu

  • europejski lider w produkcje regałów wspornikowych

  • międzynarodowy zespół sprzedaży

Niezależnie od środowiska przemysłowego w którym się Państwo poruszają – Ohra jest właściwym partnerem.

 


[Translate "Poland"] OHRA ist zertifiziert vom TÜV Süd

Nasze WYMAGANIA DOTYCZĄCE JAKOŚCI

Najlepsza jakość „do największych wymagań: mocne profile stalowe – nie blacha!

Wysoka jakość naszych systemów regałowych jest częścią filozofii naszej firmy i daje pewność bezpiecznego magazynowania produktów. OHRA rezygnuje ze stosowania cienkich elementów blaszanych i używa zamiast tego pełnościennych profili stalowych walcowanych na gorąco. Zapewnia to dużą nośność przy jednocześnie nierozbudowanej konstrukcji. Systemy regałowe OHRA produkuje się według indywidualnych potrzeb klienta, są one dostosowane do magazynu i magazynowanych towarów, a także powlekane proszkowo w wysokiej jakości.

OHRA jako pierwsze przedsiębiorstwo w branży otrzymała certyfikat TÜV Süd za wysokie wytyczne. Dzięki jednolitym standardom jakości na całym świecie podkreślamy nasze starania, aby być godnym zaufania partnerem na przyszłość.