Przejdź do głównej zawartości

Rozwiązania branżowe OHRA Specyficzne dla branż systemy magazynowania Twoich produktów

Rozmowy doradcze

Markety specjalistyczne

W zależności od potrzeb wynikających ze składowania róznych elementów o różnych ciężarach firma OHRA oferuje indywidualne systemy magazynowania. Bardzo zróżnicowany asortyment składowanych produktów wymaga indywidualnego podejścia do każdego projektu co gwarantuje współpraca z nami.

Regały paletowe Ohra dla magazynowania róznych elementów łącznie z antresolami magazynowymi w strefie klienta to nasza specjalność. Zewnętrzne ogniowo cynkowane systemy zewnętrzne gwarantują wieloletnie użytkowanie.

Rozmowy doradczePobierz broszurę


Regały Paletowe

W centrach ogrodniczych czy w marketach budowlanych składowane są cięzkie elementy takie jak drzewo, farby, narzędzia, czy worki z piaskiem i cementem dlatego wymagane jest zastosowanie regałów wykonanych z elementów gorącowalcowanych. Dla takich zastosowan mamy wytrzymałe regały paletowe OHRA. Sa one zbudowane z z walcowanych na goraco profili stalowych zamiast z cienkich blach, dlatego sa skuteczne i bezpieczne przy wysokich obciazeniach. Te własciwosci regałów sa szczególnie wazne tam, gdzie czesto chodzi personel i klienci. Wysoka jakosc gwarantuje trwałe, a co za tym idzie ekonomiczne rozwiazanie nadajace sie do Panstwa magazynu..

Zapytanie ofertowe


Regały wysiegnikowe

Regały wysiegnikowe sa idealnym systemem przechowywania, w szczególnosci w przypadku długich, ciezkich lub gabarytowych towarów magazynowanych. Dzieki wytrzymałej, ale płaskiej konstrukcji z walcowanych na goraco profili stalowych regały wysiegnikowe OHRA tworza wysoka pojemnosc magazynowa przy niewielkiej powierzchni. Ciagła powierzchnia magazynowania bez bez zakłócajacych podpórek umozliwia magazynowanie róznych wymiarów i asortymentu produktów na jednej powierzchni magazynowania. Elastyczne, regulowane na wysokosc wysiegniki ustepuja pod uderzeniem wózka widłowego i chronia w ten sposób regał i towary przed uszkodzeniami. Przystosowane do magazynu i magazynowanych towarów regały wysiegnikowe OHRA odpowiadaja potrzebom klienta i sa pokryte wysokojakosciowa powłoka proszkowa.

Wytrzymałe systemy regałowe mozna ustawiac wewnatrz i na zewnatrz.

Zapytanie ofertowe


Regaly pionowe listwowe

Do przechowywania wielu towarów, takich jak listwy, profile, prety lub rury, regały pionowe sa rozwiazaniem doskonałym i przyjaznym dla klienta. Produkty róznego rodzaju i o róznych wymiarach sa posortowane i gotowe do uzytku w magazynie lub w hali sprzedazowej.

Zapytanie ofertowe


Systemy pomostowe

Kazdy metr kwadratowy Panstwa firmowej powierzchni kosztuje. Dlatego nalezy wykorzystac optymalnie wysokosc pomieszczenia i dodatkowa powierzchnie magazynowania bez zmiany istniejacego stanu budowlanego. Samonosna konstrukcja pasuje do kazdej istniejacej hali i moze byc indywidualnie dostosowana do warunków przestrzennych. Dzieki wytrzymałej konstrukcji z walcowanych na goraco profili stalowych dla elementów nosnych standardowe usługi przewiduja obciazenia do 1 000 kg/m2. Zaleznie od zapotrzebowania, mozemy zaprojektowac równiez wyzsze obciazenia. Stalowe platformy OHRA mozna wykorzystywac na wiele sposobów. Czy ma to byc dodatkowa powierzchnia magazynowa słuzaca jako powierzchnia komisjonowania, powierzchnia handlowa czy miejsce pracy, indywidualnych mozliwosci projektowania jest wiele.

Zapytanie ofertowe