Przejdź do głównej zawartości

Inne wersje regałów wspornikowych Opcje dostosowane do Państwa potrzeb w zakresie przechowywania

Poproś o wycenęKonsultacje

Nie mogą Państwo znaleźć odpowiedniego systemu regałowego? Z przyjemnością pomożemy!

Czasami unikalne przechowywane towary lub specjalne warunki przestrzenne wymagają niestandardowych systemów regałowych. Jeśli szukają Państwo niestandardowego rozwiązania dla swojego magazynu i nie znaleźli jeszcze odpowiedniej opcji, OHRA jest właściwym miejscem dla Państwa. Jako eksperci w dziedzinie wysokiej jakości regałów do dużych obciążeń i systemów regałowych, oferujemy wysokiej jakości regały wspornikowe, które są dostosowane do Państwa specyficznych wymagań.

Państwa korzyści z OHRA

Specjalistyczne doradztwo i wiedza: Nasz doświadczony zespół przeanalizuje Państwa potrzeby, a następnie przedstawi rozwiązania, które najlepiej odpowiadają Państwa indywidualnym wymaganiom. Bierzemy pod uwagę Państwa specyficzne przechowywane towary, rozmiary pomieszczeń i procesy operacyjne.

Różnorodne materiały: Mogą Państwo wybierać spośród szerokiej gamy opcji materiałowych dla ramion wspornikowych i stojaków, w tym wytrzymałych profili stalowych w różnych rozmiarach i powłokach powierzchniowych.

Stabilność i bezpieczeństwo: Bez wyjątku nasze regały wspornikowe są produkowane z wysokiej jakości materiałów i spełniają wszystkie odpowiednie normy bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczne przechowywanie Państwa towarów. Zostały one oczywiście przetestowane przez TÜV i są wynikiem wieloletniego doświadczenia i rozwoju.

Możliwość rozbudowy: Nasze niestandardowe regały wspornikowe można łatwo rozbudować, jeśli w przyszłości zmienią się Państwa wymagania dotyczące przechowywania. Państwa magazyn rozwija się wraz z firmą.

Skontaktuj się z nami

Hala regałów wspornikowych – stabilne rozwiązanie regałowe z dachem i ścianą

W tego typu halach pionowe wsporniki regałów wspornikowych są u góry ścięte pod kątem, w zależności od kształtu dachu, i wyposażone w panele lub wsporniki płatwiowe. Na nich zostanie następnie zbudowana konstrukcja dachu hali regałów wspornikowych. W przypadku paneli ściennych, do tylnej części regału można przymocować blachy trapezowe lub panele dźwiękochłonne ISO lub systemy ochrony przed warunkami atmosferycznymi.

cantilever racking warehouse, rack-clad building
Kragarmregal-Halle
cantilever racking with roof
Kragarmregal-Halle
cantilever racking with roof galvanized
Kragarmregal-Halle
Kragarmregal-Halle
Regal-Halle
Regal-Halle
Regal-Halle
Regal-Halle

Hala regałowa – solidne rozwiązanie do przechowywania

Słupki regałów wspornikowych wykonane są z walcowanych na gorąco profili stalowych IPE. Mają wysoką nośność i są bardzo elastyczne. W zależności od wymagań i wykorzystania hali, słupki regałów są odpowiednio przygotowane do podparcia dachu. Z reguły hale regałowe są produkowane z dachem jednospadowym lub dwuspadowym. Dziurkowana tylna strona wsporników służy również do mocowania paneli ściennych. Na Państwa życzenie OHRA może również wykonać pokrycie dachu wraz z odwodnieniem. Oznacza to, że otrzymują Państwo halę regałów wspornikowych w całości z jednego źródła.

Hala regałów wspornikowych – Państwa korzyści z OHRA

Składowanie długich i gabarytowych towarów chronione przed warunkami atmosferycznymi. Wysoka nośność profili IPE potwierdzona statycznie. Redukcja kosztów, oszczędność miejsca i elastyczność. Możliwość prac we własnym zakresie.

  • Chroniona przed warunkami atmosferycznymi składowanie długich i wielkogabarytowych towarów
  • Wysoka nośność profili IPE potwierdzona statycznie
  • Redukcja kosztów, oszczędność miejsca i elastyczność
  • Możliwe prace we własnym zakresie
  • Możliwe są różne kształty dachu, w zależności od działki i odprowadzania wody deszczowej
cantilever racking warehouse
Kragarmregal-Halle
cantilever racking
Kragarmregal-Halle
cantilever racking
Kragarmregal-Halle
Kragarmregal-Halle
Kragarmregal-Bühnen
Kragarmregal-Bühnen
Kragarmregal-Bühnen

Platformy regałów wspornikowych – Maksymalne wykorzystanie przestrzeni dla wydajnego przechowywania

Szukają Państwo skutecznego sposobu na optymalizację wykorzystania ograniczonej przestrzeni magazynowej? Dzięki naszym wspornikowym platformom regałowym mogą Państwo stworzyć dodatkową pojemność magazynową i zmaksymalizować wykorzystanie przestrzeni. Platformy te umożliwiają przechowywanie długich towarów, rur i towarów wielkogabarytowych, podczas gdy obszar platformy może być efektywnie wykorzystywany jako stacja robocza, strefa kompletacji lub jako dodatkowa przestrzeń magazynowa. Nasze platformy regałów wspornikowych oferują Państwu idealną opcję do bezpiecznego i oszczędzającego miejsce przechowywania ciężkich ładunków.

Lekkie ładunki – wydajne przechowywanie różnych towarów

W naszych regałach wspornikowych można przechowywać nie tylko ciężkie i nieporęczne towary, ale także lekkie ładunki. Niezależnie od tego, czy są to drewniane listwy, metalowe rury czy inne podłużne przedmioty: Nasze wysokiej jakości systemy regałowe oferują elastyczne opcje przechowywania. Regulowane ramiona wspornikowe umożliwiają dostosowanie regałów do rozmiaru i kształtu Państwa lekkich towarów oraz optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni

pallet racking system for DIY stores
Kragarmregal für leichte Lasten
Kragarmregal für leichte Lasten
Kragarmregal für leichte Lasten
Kragarmregal für leichte Lasten
Kragarmregal für leichte Lasten

Spersonalizowane porady dostosowane do Państwa potrzeb

Nasza szeroka gama produktów oferuje różnorodne rozwiązania dla różnych zastosowań. Jeśli jednak mają Państwo specyficzne wymagania lub szukają niestandardowego systemu regałów do przechowywania, chętnie Państwu pomożemy. Nasz doświadczony zespół ekspertów i inżynierów będzie ściśle współpracował z Państwem, aby zrozumieć Państwa potrzeby i opracować niestandardowe rozwiązania magazynowe.

Prosimy o kontakt z nami już dziś w celu omówienia Państwa specyficznych wymagań. Oferujemy Państwu spersonalizowane porady i współpracujemy z Państwem w celu określenia najlepszych opcji dla Państwa indywidualnych potrzeb.

Poproś o indywidualną poradę już teraz

Konsultacja 

Proszę zaufać naszemu doświadczeniu i jakości

OHRA od wielu lat jest niezawodnym partnerem w zakresie wysokiej jakości regałów do dużych obciążeń i systemów regałowych. Przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klienta. Nasze niestandardowe regały wspornikowe są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami i oferują solidne i niezawodne rozwiązanie dla Państwa potrzeb w zakresie przechowywania.

Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza specjalistyczna w branży pozwalają nam spełniać nawet złożone wymagania i oferować niestandardowe regały wspornikowe. Z OHRA mają Państwo partnera, który wspiera Państwa od konsultacji po planowanie i instalację.

Referencje

Arabesque
Ulma
Solvaro
Budmax
FX Ruch
Arabesque

Arabesque

Arabesque, największy dystrybutor materiałów budowlanych i wykończeniowych w Rumunii, znacznie rozszerzył swoje możliwości magazynowe: W nowym magazynie w Bukareszcie regały wspornikowe OHRA osiągają łączną długość ponad 250 metrów przy wysokości do 5280 mm. Nowy system regałów wymaga znacznie mniej powierzchni niż poprzedni magazyn podłogowy, dzięki czemu Arabesque ma teraz wystarczającą pojemność, aby rozszerzyć i powiększyć swój asortyment produktów. Tym samym nadal można niezawodnie spełniać wymagania klientów w przyszłości.

Do historii sukcesu

Ulma

Ulma

Firma ULMA Construction stworzyła nową pojemność magazynową dla płyt szalunkowych w ciągu zaledwie sześciu miesięcy, instalując regał wspornikowy firmy OHRA. Regał zewnętrzny o długości 58 metrów z dachem i tylną ścianą maskującą został specjalnie dostosowany do różnych wymiarów płyt ze sklejki poprzez zmianę odległości osi regału. Oznacza to, że można przechowywać płyty o dowolnych wymiarach bez ich wyginania się podczas magazynowania.

 

Do historii sukcesu

Solvaro

Solvaro

Narzędzia do termoformowania to kosztowne produkty wykonywane na zamówienie, indywidualnie dopasowane do każdego produkowanego komponentu. Aby przechowywać cenne narzędzia o wadze do siedmiu ton, Solvaro zainstalowało specjalne regały OHRA w swoim zakładzie w Szekszárd na Węgrzech. Każdy schowek może być indywidualnie zaprojektowany dla danego rozmiaru narzędzia. Ponadto narzędzia są bezpośrednio dostępne i można je szybko przetransportować do prasy termoformującej. Jednocześnie narzędzia do termoformowania są chronione przed uszkodzeniem przez cały czas dzięki dostosowanej konstrukcji regału.

 

Do historii sukcesu

Budmax

Budmax

Dzięki nowym regałom magazynowym do dużych obciążeń OHRA firma Budmax, jeden z największych dystrybutorów materiałów budowlanych w Bułgarii, zwiększyła wydajność składowania towarów pakowanych w worki. Konstrukcja z pełnościennych profili stalowych walcowanych na gorąco pozwala na obciążenie półki ciężarem 5000 kg. Wysokość regału wynosząca 4580 mm umożliwia składowanie palet z towarami w workach o wadze do 1200 kg na czterech poziomach, zapewniając znacznie lepsze wykorzystanie miejsca oraz łatwiejszy i szybszy dostęp do artykułów.

Do historii sukcesu

FX Ruch

FX Ruch

Dzięki 22 regałom wspornikowym i paletowym firmy OHRA sprzedawca materiałów budowlanych FX Ruch całkowicie przebudował swój oddział w Radolfzell. Dzięki hali magazynowej, dużemu magazynowi zewnętrznemu i strefie drive-in więcej artykułów jest szybciej dostępnych dla klientów. Dzięki regałom dostosowanym do różnorodnych towarów firma mogła połączyć wysoką pojemność magazynową ze znacznie wydajniejszymi procesami logistycznymi.

 

Do historii sukcesu