Przejdź do głównej zawartości

Rozwiązania branżowe OHRA Metalowej

Rozmowy doradcze

Specyficzne dla branż systemy magazynowania Twoich produktów

Przechowywanie stali i wyrobów metali ciezkich jest szczególnym wyzwaniem dla zakładu. Selektywny dostep do produktów o róznych wymiarach, optymalny przepływ materiału oraz szybkie komisjonowanie zlecen klientów musza byc do siebie dopasowane i zagwarantowane w kazdym momencie. W porównaniu do konwencjonalnych regałów blaszanych, systemy regałowe OHRA z walcowanych na goraco profili stalowych sprawdzaja sie w branzy metalowej jako bezpieczne i długotrwałe rozwiazanie magazynowe. Ciezko i nieporecznie?

To zaden problem dla wytrzymałych regałów wspornikowych i paletowych. Regały te spełniaja najwyzsze wymagania dotyczace jakosci i obciazen. Twoje produkty beda przechowywane w sposób bezpieczny, przejrzysty i z szybkim dostepem - i to wszystko na niewielkiej powierzchni.

Rozmowy doradczePobierz broszurę


Regały wysiegnikowe

Idealny system magazynowy do przechowywania stali, arkuszy blachy i ciezkich wyrobów metalowych. Elastyczne ramiona wysiegnikowe z regulacja wysokosci uchylaja sie podczas uderzen do góry i na boki. Taki system chroni towar przed uszkodzeniami. Wszystkie regały wysiegnikowe sa produkowane, dostarczane i na zyczenie montowane zgodnie z wymaganiami klienta oraz dopasowane do magazynowanego materiału. Regały wysiegnikowe OHRA moga byc ustawiane w magazynach wewnetrznych, jak i zewnetrznych.

Korzysci:

 • Wsporniki regałowe i ramiona wysiegnikowe z pełnosciennych, walcowanych na goraco profili stalowych IPE
 • Wsporniki regałowe sa tłoczone obustronnie w siatce 100:100 mm
 • Wersja cynkowana ogniowo dla magazynów zewnetrznych
 • Mozliwosc rozbudowy systemu magazynowego w kazdym momencie
 • Szeroki wybór akcesoriów dla indywidualnego projektu

Zapytanie ofertowe


Hale regałowe

Hale regałowe OHRA łacza doskonale niezbedna funkcjonalnosc budynku z konwencjonalnym systemem regałowym. Ramy/wsporniki regału słuza jako elementy nosne dla dachu i sciany. Dzieki temu samodzielne konstrukcje budynków sa zbedne. Indywidualne warianty konstrukcji umozliwiaja dopasowanie do wymagan magazynu. Planowanie, konstrukcja, produkcja, dostawa i montaz, az po złozenie wniosku o pozwolenie na budowe - wszystko z jednej reki.

 • Indywidualne typy hal
 • Optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej
 • Konstrukcja otwarta i zamknieta
 • Rózne konstrukcje dachowe
 • Mozliwe swiadczenia ze strony uzytkownika

Automatyczne systemy magazynowe

Optymalizacja magazynowania dzieki czesciowej lub pełnej automatyzacji procesu wprowadzania na magazyn i wyprowadzania z magazynu. Zgodnie z zasada "Towar do osoby", wzrasta wydajnosc w przypadku wielu usług komisjonowania. W zaleznosci od potrzeb moze byc pobierany jeden lub kilka zestawów z róznymi arkuszami blachy lub wiazkami materiałów okragłych i transportowany do stacji przekazywania. Transport odbywa sie za pomoca dzwigu halowego lub urzadzen do obsługi regałów (RBG).

 • Najbardziej wydajna usługa przeładunku dla zlecen komisjonowania
 • Mozliwosc przejscia z recznego do w pełni automatycznego sterowania w kazdym momencie
 • Modułowe połaczenie z oprogramowaniem klienta ERP
 • Obsługa kilku sciezek za pomoca jednego urzadzenia do obsługi regałów dzieki technice zakretów
 • Dzieki temu mniejsze koszty inwestycji.

Referencje dotyczące handlu metalem

mejo Metall Josten
AK 1324
Acerinox Deutschland GmbH
Notz Metall AG
mejo Metall Josten

mejo Metall Josten

mejo Metall Josten, producent i dostawca profili aluminiowych, ciągnionych i profili specjalnych, powiększył swoją powierzchnię magazynową o nowe centrum logistyczne.

Do historii sukcesu

AK 1324

AK 1324

Dzięki nowym regałom wspornikowym czeska firma AK 1324, s.r.o., zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów ze stali szlachetnej, ma znacznie szybszy dostęp do składowanych blach.

Do historii sukcesu

Acerinox Deutschland GmbH

Acerinox Deutschland GmbH

Szybki dostęp i podwyższona zdolność kompletacji

Do historii sukcesu

thyssenkrupp Materials

Firma thyssenkrupp Materials Hungary zmodernizowała swój magazyn w Budapeszcie wyposażając go w regały wspornikowe i regały z ramieniem ukośnym OHRA. Dzięki wysokiej stabilności i nośności systemu regałowego wykonanego z walcowanych na gorąco profili stalowych o pełnych ścianach firma mogła znacznie zwiększyć swoje pojemności magazynowe.

Do historii sukcesu

Notz Metall AG

Notz Metall AG

Wielofunkcyjny i wydajniejszy magazyn pod dachem

Do historii sukcesu