Przejdź do głównej zawartości

Dwustronny regał wspornikowy Oszczędzające miejsce regały wspornikowe do magazynowania wewnątrz i na zewnątrz

Poproś o wycenęKonsultacje

cantilever racking for the metal trade

Dwustronne regały wspornikowe OHRA oferują Państwu możliwość optymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej i efektywnej organizacji towarów. Dzięki solidnej konstrukcji i dwustronnemu załadunkowi maksymalizują one pojemność magazynową i zapewniają dobry przegląd przechowywanych towarów.

Do kogo są skierowane regały wspornikowe z dwustronnym zastosowaniem

Połączenie oszczędności miejsca, wydajnego przechowywania i lepszej dostępności sprawia, że regały wspornikowe w wersji dwustronnej są mocnym punktem Państwa magazynu. Dwustronne systemy regałowe są stosowane w szczególności w obróbce metalu i drewna lub w przemyśle budowlanym. Magazynowanie długich towarów z dwustronnymi regałami wspornikowymi jest uważane za szczególnie ekonomiczne, ponieważ umożliwiają przejrzyste zorganizowanie dużych ilości materiałów o różnych wymiarach i długościach.

cantilever racking system for storing timber
[Translate "Poland"] Kragarmregal für die Lagerung von Spanplatten. Doppelseitig, pulverbeschichtet.
Cantilever racking with roof
[Translate "Poland"] Kragarmregalanlage, doppelseitig, mit Dach. Großer Dachüberstand.
Cantilever racking for storing tiles
[Translate "Poland"] Optimale Präsentation und Lagerung von Fliesen und Steinplatten.
Cantilever racking with inclined arms
[Translate "Poland"] Lagerung von Langgut in Kragarmregalen. Die Kragarme haben eine Neigung von 20°.

Zalety dwustronnych regałów wspornikowych

Dwustronne regały wspornikowe oferują Państwu szeroki zakres korzyści w zakresie optymalizacji zarządzania magazynem:

 • Elastyczność i zdolność adaptacji: Nasze dwustronne regały wspornikowe mają konstrukcję modułową i mogą być dostosowane do Państwa indywidualnych wymagań w zakresie przechowywania. Mogą Państwo wybrać różne wysokości, szerokości i głębokości regałów, aby optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.
 • Bezpieczeństwo i stabilność: Ramiona wspornikowe są bezpiecznie przymocowane do stojaka i zapewniają stabilne przechowywanie Państwa długich towarów – nawet w przypadku niewyważonych ładunków lub nierównej głębokości użytkowej.
cantilever racking
[Translate "Poland"] Kragarmregalanlage, doppelseitig, pulverbeschichtet.
 • Wysoka pojemność magazynowa: Załadunek po obu stronach regału umożliwia przechowywanie większej ilości długich towarów w magazynie, a tym samym efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.
 • Łatwa dostępność: Dzięki otwartej konstrukcji ramion wspornikowych mają Państwo zawsze szybki dostęp do swoich towarów. Oszczędność czasu zapewnia jeszcze bardziej wydajne procesy robocze.

Dwustronne regały wspornikowe w standardowej jakości OHRA

Dwustronny regał wspornikowy składa się z tego samego profilu stojaka, co opcja jednostronna. Jednak obie strony regału są wyposażone w stopy i ramiona wspornikowe. Daje to dwa razy więcej miejsca do przechowywania. Nasze regały wspornikowe charakteryzują się również następującymi cechami:

 • 20 lat gwarancji antykorozyjnej: Jesteśmy przekonani o jakości naszych produktów i oferujemy Państwu 20-letnią gwarancję antykorozyjną.
   
 • Wysokiej jakości powłoka proszkowa: Używamy wysokiej jakości powłoki proszkowej zamiast malowania na mokro. Dlatego nasze regały są optymalnie zabezpieczone powierzchniowo i optymalnie chronione przed korozją.
   
 • Najlepsza jakość: Używamy stalowych profili walcowanych na gorąco zamiast blachy, aby zapewnić solidność i trwałość naszych regałów.

 

Referencje

Maderas Besteiro
Borovi
Knaus Tabbert
Rubio Careco
Arabesque
Maderas Besteiro

Maderas Besteiro

W firmie Maderas Besteiro regały wspornikowe OHRA umożliwiają wydajne magazynowanie drewna o długości do 13,5 metra, a indywidualnie dopasowane regały paletowe z 15 poziomami składowania oferują również dużo miejsca na wysokoproduktową odmianę laminatów wysokociśnieniowych (HPL). Po przebudowie pierwotnego magazynu podłogowego z przestarzałymi regałami firma Maderas Besteiro zwiększyła pojemność magazynową o 20 % na tej samej powierzchni magazynowej, przyspieszyła procesy magazynowania i pobierania o 30 % oraz zredukowała uszkodzenia magazynowanych towarów o 70 %.

Do historii sukcesu

Borovi

Borovi

Węgierskie przedsiębiorstwo handlu drewnem Borovi Impex Nagyker ponad dwukrotnie zwiększyło swoją pojemność magazynową dzięki regałom wspornikowym OHRA. Pięć regałów wspornikowych o długości 24 metrów z siedmioma poziomami przechowywania umożliwia łatwiejszy dostęp do poszczególnych artykułów w porównaniu z poprzednim systemem magazynowania na posadzce. Wyposażone w konstrukcję dachu i ścian, regały niezawodnie chronią również towary przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki nowym regałom firma może zaopatrywać swoich klientów o 30 procent szybciej, a uszkodzenia zapasów zostały zredukowane o 40 procent.

Do historii sukcesu

Knaus Tabbert

Knaus Tabbert

Knaus Tabbert, wiodący producent pojazdów rekreacyjnych w Europie, wyposażył nowy magazyn w Jandelsbrunn w regały wspornikowe i paletowe firmy OHRA do bezpośredniego zaopatrywania nowoczesnej produkcji nadwozi. Oznacza to, że różne materiały, takie jak kleje, zwoje aluminium i światłowodowe, opakowania ze sklejki, wykładziny PCV lub drewniane i poliuretanowe listwy piankowe mogą być efektywnie przechowywane. Kratownicowe półki w regałach paletowych, a w niektórych przypadkach również w regałach wspornikowych, umożliwiają elastyczne przechowywanie szerokiej gamy pojemników i środków pomocniczych do załadunku. Regały zachwyciły również swoją wysoką nośnością – ośmiometrowe regały wspornikowe mogą udźwignąć do 12 ton na stojak, podczas gdy regały paletowe mają obciążenie półki do 2,4 tony. Firma OHRA zapunktowała także za nieskomplikowane wdrożenie wysokich wymagań dotyczących systemów przeciwpożarowych: Na przykład, w każdym ze słupków stojaków wywiercono dwa 80-milimetrowe otwory, aby umożliwić przeprowadzenie przez nie przewodów instalacji tryskaczowej. Rozwiązanie to nie tylko pozwoliło zaoszczędzić dużo miejsca, ale także dobrze zabezpieczyło przewody przed uszkodzeniem.

Do historii sukcesu

Rubio Careco

Rubio Careco

Francuski zakład recyklingu samochodów Rubio Caréco na istniejącej powierzchni zwiększył pięciokrotnie swoje możliwości magazynowania pojazdów wycofanych z eksploatacji dzięki nowemu systemowi regałów firmy OHRA. 108 nowo zainstalowanych dwustronnych regałów wspornikowych oferuje nośność do 2200 kg na poziom składowania i stronę. Przy wysokości regału 7600 milimetrów udało się zrealizować pięć poziomów składowania. Oznacza to, że na tej samej przestrzeni można teraz przechowywać 1080 samochodów zamiast 216 – i to znacznie bezpieczniej i wydajniej niż w starym magazynie naziemnym.

Do historii sukcesu

Arabesque

Arabesque

Arabesque, największy dystrybutor materiałów budowlanych i wykończeniowych w Rumunii, znacznie rozszerzył swoje możliwości magazynowe: W nowym magazynie w Bukareszcie regały wspornikowe OHRA osiągają łączną długość ponad 250 metrów przy wysokości do 5280 mm. Nowy system regałów wymaga znacznie mniej powierzchni niż poprzedni magazyn podłogowy, dzięki czemu Arabesque ma teraz wystarczającą pojemność, aby rozszerzyć i powiększyć swój asortyment produktów. Tym samym nadal można niezawodnie spełniać wymagania klientów w przyszłości.

Do historii sukcesu

Do Twojego dwustronnego regału wspornikowego: porady i oferty na żądanie.

Wyślij zapytanie indywidualne

FAQs

Dwustronne regały wspornikowe można zapełniać z obu stron, podczas gdy regały jednostronne tylko z jednej strony. W rezultacie regały dwustronne oferują dwukrotnie większą pojemność i umożliwiają efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

 

Dwustronne regały wspornikowe oferują większą pojemność magazynową i umożliwiają przechowywanie długich towarów po obu stronach regału. Pozwala to optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i zapewnia lepszy dostęp do towarów.

 

Tak, dwustronne regały wspornikowe nadają się również do przechowywania na zewnątrz. Zaleca się jednak wybór wersji z dachem, aby chronić przechowywane towary przed warunkami atmosferycznymi i zapewnić dłuższą żywotność regałów.

 

Tak, dwustronne regały wspornikowe można dostosować do Państwa indywidualnych wymagań w zakresie przechowywania. W zależności mogą Państwo wybrać różne wysokości, szerokości i głębokości regałów, aby optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i pomieścić konkretne przechowywane towary.

 

Dwustronne regały wspornikowe są szczególnie korzystne w różnych branżach, w tym w obróbce metali, obróbce drewna, budownictwie, stolarstwie, handlu stalą i innych, w których przechowywanie długich towarów odgrywa ważną rolę.

Nawet jeśli dwustronny regał wspornikowy można dostosować do indywidualnych potrzeb, istnieje możliwość, że nie będzie on idealnie pasował do hali. Niemniej jednak oferujemy szeroki wybór innych typów regałów, które mogą spełnić Państwa wymagania.

Do przeglądu

Zapytanie ofertowe

Z przyjemnością doradzimy i prześlemy ofertę na żądanie

Poproś o spersonalizowaną wycenę już teraz