Przejdź do głównej zawartości

Regał wspornikowy z dachem Optymalne rozwiązanie do przechowywania na zewnątrz

Poprosić o wycenęKonsultacja

Dzięki OHRA mają Państwo u boku doświadczonego partnera, który może wesprzeć Państwa najwyższej klasy regałami do dużych obciążeń, zaawansowanymi systemami regałowymi i niestandardowymi rozwiązaniami do przechowywania na zewnątrz. Nasze regały wspornikowe z dachem nadają się do użytku na zewnątrz, dzięki czemu przechowywane przez Państwa towary są odpowiednio chronione w każdych warunkach pogodowych, a dostępna przestrzeń może być efektywnie wykorzystana.

Cechy szczególne regałów wspornikowych z dachem firmy OHRA

Regał wspornikowy z dachem to idealny wybór do przechowywania długich towarów na zewnątrz bez konieczności korzystania z hali magazynowej. W OHRA uwzględniamy nie tylko wymagania dotyczące obciążenia, ale także obciążenia śniegiem i wiatrem w Państwa regionie w celu statycznego obliczenia systemu magazynowania. Profile regałowe i dach regału są odpowiednio zwymiarowane. Nasz zespół wspiera Państwa od planowania do realizacji i pomaga w ubieganiu się o pozwolenie na budowę wraz dostarczając rysunki i statykę.

Kragarmregale mit Dach
Kragarmregale mit Dach
Kragarmregale mit Dach
Kragarmregale mit Dach
Kragarmregale mit Dach
Kragarmregale mit Dach

Nasze wersje w skrócie

Każdy magazyn jest wyjątkowy. Dlatego też oferujemy Państwu możliwość personalizacji zamówień. Mogą Państwo zamówić u nas niestandardową technologię przechowywania i dostosować ją do swoich specyficznych wymagań.

  • Różne konstrukcje ścian tylnych i bocznych dla dodatkowej ochrony przed warunkami atmosferycznymi
  • Pokrycia dachowe i odwodnienia jako część naszego zakresu usług
  • Indywidualna regulacja nachylenia dachu w oparciu o Państwa system odwadniania i charakterystykę wózka widłowego
Individuelle Lagerung
Individuelle Lagerung
Individuelle Lagerung
Vorteile von Kragarmregal mit Dach
Vorteile von Kragarmregal mit Dach
Vorteile von Kragarmregal mit Dach
Vorteile von Kragarmregal mit Dach
Vorteile von Kragarmregal mit Dach

Zalety regałów wspornikowych z dachem firmy OHRA

  • Stabilne słupki regałów i ramiona wspornikowe wykonane z pełnościennych, walcowanych na gorąco profili stalowych IPE
  • Łatwa regulacja wysokości ramion dzięki systemowi zawieszenia
  • Ochrona przed warunkami atmosferycznymi dzięki dachowi i ścianom bocznym do użytku na zewnątrz
  • Standardowa wersja cynkowana ogniowo dla optymalnej odporności na warunki atmosferyczne
  • Dostarczenie niezbędnej analizy statycznej do wniosku o pozwolenie na budowę
     

Referencje

Maderas Besteiro
Borovi
Knaus Tabbert
Rubio Careco
Arabesque
Maderas Besteiro

Maderas Besteiro

W firmie Maderas Besteiro regały wspornikowe OHRA umożliwiają wydajne magazynowanie drewna o długości do 13,5 metra, a indywidualnie dopasowane regały paletowe z 15 poziomami składowania oferują również dużo miejsca na wysokoproduktową odmianę laminatów wysokociśnieniowych (HPL). Po przebudowie pierwotnego magazynu podłogowego z przestarzałymi regałami firma Maderas Besteiro zwiększyła pojemność magazynową o 20 % na tej samej powierzchni magazynowej, przyspieszyła procesy magazynowania i pobierania o 30 % oraz zredukowała uszkodzenia magazynowanych towarów o 70 %.

Do historii sukcesu

Borovi

Borovi

Węgierskie przedsiębiorstwo handlu drewnem Borovi Impex Nagyker ponad dwukrotnie zwiększyło swoją pojemność magazynową dzięki regałom wspornikowym OHRA. Pięć regałów wspornikowych o długości 24 metrów z siedmioma poziomami przechowywania umożliwia łatwiejszy dostęp do poszczególnych artykułów w porównaniu z poprzednim systemem magazynowania na posadzce. Wyposażone w konstrukcję dachu i ścian, regały niezawodnie chronią również towary przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki nowym regałom firma może zaopatrywać swoich klientów o 30 procent szybciej, a uszkodzenia zapasów zostały zredukowane o 40 procent.

Do historii sukcesu

Knaus Tabbert

Knaus Tabbert

Knaus Tabbert, wiodący producent pojazdów rekreacyjnych w Europie, wyposażył nowy magazyn w Jandelsbrunn w regały wspornikowe i paletowe firmy OHRA do bezpośredniego zaopatrywania nowoczesnej produkcji nadwozi. Oznacza to, że różne materiały, takie jak kleje, zwoje aluminium i światłowodowe, opakowania ze sklejki, wykładziny PCV lub drewniane i poliuretanowe listwy piankowe mogą być efektywnie przechowywane. Kratownicowe półki w regałach paletowych, a w niektórych przypadkach również w regałach wspornikowych, umożliwiają elastyczne przechowywanie szerokiej gamy pojemników i środków pomocniczych do załadunku. Regały zachwyciły również swoją wysoką nośnością – ośmiometrowe regały wspornikowe mogą udźwignąć do 12 ton na stojak, podczas gdy regały paletowe mają obciążenie półki do 2,4 tony. Firma OHRA zapunktowała także za nieskomplikowane wdrożenie wysokich wymagań dotyczących systemów przeciwpożarowych: Na przykład, w każdym ze słupków stojaków wywiercono dwa 80-milimetrowe otwory, aby umożliwić przeprowadzenie przez nie przewodów instalacji tryskaczowej. Rozwiązanie to nie tylko pozwoliło zaoszczędzić dużo miejsca, ale także dobrze zabezpieczyło przewody przed uszkodzeniem.

Do historii sukcesu

Rubio Careco

Rubio Careco

Francuski zakład recyklingu samochodów Rubio Caréco na istniejącej powierzchni zwiększył pięciokrotnie swoje możliwości magazynowania pojazdów wycofanych z eksploatacji dzięki nowemu systemowi regałów firmy OHRA. 108 nowo zainstalowanych dwustronnych regałów wspornikowych oferuje nośność do 2200 kg na poziom składowania i stronę. Przy wysokości regału 7600 milimetrów udało się zrealizować pięć poziomów składowania. Oznacza to, że na tej samej przestrzeni można teraz przechowywać 1080 samochodów zamiast 216 – i to znacznie bezpieczniej i wydajniej niż w starym magazynie naziemnym.

Do historii sukcesu

Arabesque

Arabesque

Arabesque, największy dystrybutor materiałów budowlanych i wykończeniowych w Rumunii, znacznie rozszerzył swoje możliwości magazynowe: W nowym magazynie w Bukareszcie regały wspornikowe OHRA osiągają łączną długość ponad 250 metrów przy wysokości do 5280 mm. Nowy system regałów wymaga znacznie mniej powierzchni niż poprzedni magazyn podłogowy, dzięki czemu Arabesque ma teraz wystarczającą pojemność, aby rozszerzyć i powiększyć swój asortyment produktów. Tym samym nadal można niezawodnie spełniać wymagania klientów w przyszłości.

Do historii sukcesu

Dla Państwa regału wspornikowego z dachem: Porady i oferty na życzenie.

Wyślij indywidualne zapytanie

Często zadawane pytania

Magazyny zewnętrzne są często odpowiednie dla materiałów budowlanych, takich jak drewno, stal lub kamienie, a także materiałów odpornych na warunki atmosferyczne

 

Tak. Dzięki wyjątkowo wytrzymałym profilom stalowym IPE, ramiona wsporników są bardzo odporne na warunki atmosferyczne. Bez problemu wytrzymują również stale zmieniające się warunki pogodowe.

Tak. W zależności od Państwa wymagań, do magazynowania na zewnątrz można użyć jedno- lub dwustronnych regałów wspornikowych.

Przegląd wszystkich regałów wspornikowych