Przejdź do głównej zawartości

Rozwiązania branżowe OHRA Złomowanie pojazdów i pomoc drogowa

Rozmowy doradcze

Specyficzne dla branż systemy magazynowania

Tymczasowe przechowywanie pojazdów jest duzym wyzwaniem dla firm swiadczacych usługi holowania, gmin i usługodawców publicznych. Mozliwosci sa ograniczone przede wszystkim, jesli chodzi o bezpieczne przechowywanie pojazdów, zapewniajace oszczednosc miejsca.

Jednolite europejskie wytyczne w sprawie recyklingu i przechowywania starych samochodów i ich czesci zamiennych, zakładaja okreslone, przyjazne dla srodowiska naturalnego przechowywanie tych pojazdów. Optymalne techniki składowe dla celów biznesowych musza spełniac te wytyczne. Przeciwne postepowanie w składowaniu, prowadzi czesto do kar i w nagłych wypadkach do odmowy licencji (doswiadczenia europejskie).

Rozmowy doradczePobierz broszurę


Wiecej na tym samym obszarze - twój program: 67% oszczednosci

Poprzednio:
mozliwosc Magazyn dla 18 pojazdów. Niezbedne podstawy podłogi do konwencjonalnego przechowywania 18 starych pojazdów wynosi ca. 146 mkw. Brak bezposredniego dostepu do bezposrednio do wszystkich pojazdów.

Z naszymi rozwiazaniami:
mozliwosc Magazyn dla 18 pojazdów. Ta sama ilosc wycofanych z eksploatacji pojazdów wymaga tylko 48 mkw, z powodu przechowywania na solidnych regałach wspornikowych. Kazdy pojazd jest teraz bezposrednio dostepny. Nie ma skomplikowanych wpasowan.

Obszar oszczednosci poprzez składowanie na solidnych regałach Wspornikowych.


Systemy regałów wysięgnikowych

Specjalnie dla branży złomowania pojazdów firma OHRA projektuje systemy przeznaczone do składowania pojazdów oraz części zamiennych. System ten pozwala na uzyskanie maksymalnej ilości miejsc składowych na stosunkowo niewielkiej powierzchni. Zastosowanie gorącowalcowanych elementów w produkcji regałów wspornikowych pozwala na możliwość składowania wielu pojazdów. Jakość naszego systemu gwarantuje długie i bezpieczne a przede wszystkim skuteczne składowanie pojazdów oraz części zamiennych.

  • Słupy oraz ramiona wykonane z pełnych gorącowalcowanych profili IPE
  • Zawieszane oraz regulowane ramiona dla wszystkich typów pojazdów
  • Najwyższej jakości lakierowanie proszkowe
  • Ocynk ogniowy dla systemów zewnętrznych

Zapytanie ofertowe


Systemy regałów paletowych

Kompaktowe regały paletowe OHRA są w szczególności przeznaczone do składowania delikatnych produktów takich jak koła, opony, felgi czy części zamienne, z powodzeniem można też magazynować silniki oraz skrzynie biegów.

Nasze systemy paletowe wykonane są również z profili gorącowalcowanych co różni nas od regałów paletowych wykonanych z blachy gwarantując bezpieczeństwo składowania na dowolnej wysokości przez długie lata.

Zapytanie ofertowe

Referencje dotyczące złomowania pojazdów

Legalny Autozlom
Desguaces Autoeco
Desguaces Eduardo
Desbox
Legalny Autozlom

Legalny Autozlom

Zamiast zwykłego składowania starych pojazdów na ziemi, jak to miało miejsce dotychczas, firma Legalny Autozłom zajmująca się złomowaniem samochodów wycofanych z eksploatacji gromadzi je teraz na solidnych regałach wspornikowych firmy OHRA: Europejski lider rynku regałów wspornikowych oferuje solidne regały wspornikowe przeznaczone do składowania pojazdów i ich części, adresując swoją ofertę szczególnie do firm zajmujących się recyklingiem i autoholowaniem. Teraz firma Legalny Autozłom na tej samej powierzchni gromadzi dwa razy więcej samochodów, niż to miało miejsce w przypadku dotychczasowego ich składowania na ziemi. Ponadto taki system magazynowania umożliwia teraz bezpośredni dostęp do wybranych pojazdów, co przekłada się na większy porządek w całej strefie magazynowania.

Do historii sukcesu

Desguaces Autoeco

Desguaces Autoeco

Hiszpańska firma Desguaces Autoeco zajmująca się złomowaniem pojazdów przechowuje pojazdy wycofane z eksploatacji nie bezpośrednio na podłożu, lecz na regałach wspornikowych firmy OHRA.

Do historii sukcesu

Desguaces Eduardo

Desguaces Eduardo

Firma Desguaces Eduardo z siedzibą w północnej Hiszpanii, która zajmuje się recyklingiem pojazdów, zwiększyła pojemność swojego magazynu starych pojazdów o regały wspornikowe OHRA. 

Do historii sukcesu

Desguace Alarcón

Do historii sukcesu