Przejdź do głównej zawartości

Regał wspornikowy do długich towarów Indywidualne rozwiązania do przechowywania długich towarów

Poproś o wycenęKonsultacja

Wersje regału wspornikowego do długich towarów

OHRA od ponad 40 lat oferuje Państwu najwyższej jakości systemy regałowe wyprodukowane w Niemczech. Nasze regały wspornikowe do długich towarów to idealne rozwiązanie do bezpiecznego i wydajnego przechowywania długich towarów, takich jak rury, profile i listwy.

Dlaczego regał wspornikowy do długich towarów?

Żaden inny system magazynowania nie nadaje się tak dobrze do profesjonalnego przechowywania długich lub ciężkich ładunków jak regały wspornikowe. Elastyczne regały są szczególnie wytrzymałe i jednocześnie umożliwiają delikatne i bezpieczne umieszczanie towarów na magazynie i pobieranie ich z magazynu. Te systemy regałowe do dużych obciążeń są szczególnie popularne we wszystkich sektorach przemysłu i handlu. Smukła konstrukcja umożliwia kompaktowe przechowywanie na niewielkiej powierzchni.

W zależności od przeznaczenia i dostępnej przestrzeni magazynowej można wybrać pionowy lub poziomy system przechowywania. Pionowe regały są szczególnie odpowiednie do udostępniania profili lub listew na stanowisku pracy. Regały wspornikowe z ramionami wspornikowymi po jednej lub obu stronach służą do przechowywania długich i ciężkich towarów, takich jak np. rury. Wszystkie wersje oferują wysoką nośność.

Kragarmregal für Langgut
Kragarmregal für Langgut
Kragarmregal für Langgut

Państwa korzyści z regałami wspornikowymi OHRA do długich towarów

  • Stabilne słupki regałów i ramiona wspornikowe wykonane z solidnych, pełnościennych, walcowanych na gorąco profili stalowych IPE
  • Podwieszane ramiona o regulowanej wysokości dla maksymalnej elastyczności
  • Szyte na miarę rozwiązania do indywidualnych wymagań
  • Trwała stabilność i bezpieczeństwo
  • Możliwość rozbudowy w dowolnym momencie w celu dostosowania do rosnących potrzeb w zakresie przechowywania

Wyślij zapytanie

Maksymalna wydajność składowania długich towarów dzięki regałom wspornikowym OHRA

Odkryj najwyższą klasę w branży magazynowej dzięki regałom wspornikowym OHRA z certyfikatem TÜV Süd. Jako pionier spełniamy najwyższe standardy jakości na całym świecie, wyznaczając nowe standardy w zakresie przechowywania długich towarów. Nasze Regały wspornikowe do przechowywania długich towarów to nie tylko zwykłe systemy regałowe – są one zoptymalizowane w najdrobniejszych szczegółach dzięki zastosowaniu przemyślanych ramion wspornikowych. Wydajność składowania długich towarów osiąga nowy poziom dzięki regałom wspornikowym OHRA. Nasze regały do długich towarów oferują nie tylko maksymalne wykorzystanie przestrzeni, ale także wszechstronność, która sprawdziła się w wielu sektorach handlu i przemysłu. Mogą Państwo polegać na innowacyjnym wzornictwie i certyfikowanej jakości, które doskonale spełnią Państwa wymagania w zakresie przechowywania.

Referencje

Maderas Besteiro
Borovi
Knaus Tabbert
Rubio Careco
Arabesque
Maderas Besteiro

Maderas Besteiro

W firmie Maderas Besteiro regały wspornikowe OHRA umożliwiają wydajne magazynowanie drewna o długości do 13,5 metra, a indywidualnie dopasowane regały paletowe z 15 poziomami składowania oferują również dużo miejsca na wysokoproduktową odmianę laminatów wysokociśnieniowych (HPL). Po przebudowie pierwotnego magazynu podłogowego z przestarzałymi regałami firma Maderas Besteiro zwiększyła pojemność magazynową o 20 % na tej samej powierzchni magazynowej, przyspieszyła procesy magazynowania i pobierania o 30 % oraz zredukowała uszkodzenia magazynowanych towarów o 70 %.

Do historii sukcesu

Borovi

Borovi

Węgierskie przedsiębiorstwo handlu drewnem Borovi Impex Nagyker ponad dwukrotnie zwiększyło swoją pojemność magazynową dzięki regałom wspornikowym OHRA. Pięć regałów wspornikowych o długości 24 metrów z siedmioma poziomami przechowywania umożliwia łatwiejszy dostęp do poszczególnych artykułów w porównaniu z poprzednim systemem magazynowania na posadzce. Wyposażone w konstrukcję dachu i ścian, regały niezawodnie chronią również towary przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki nowym regałom firma może zaopatrywać swoich klientów o 30 procent szybciej, a uszkodzenia zapasów zostały zredukowane o 40 procent.

Do historii sukcesu

Knaus Tabbert

Knaus Tabbert

Knaus Tabbert, wiodący producent pojazdów rekreacyjnych w Europie, wyposażył nowy magazyn w Jandelsbrunn w regały wspornikowe i paletowe firmy OHRA do bezpośredniego zaopatrywania nowoczesnej produkcji nadwozi. Oznacza to, że różne materiały, takie jak kleje, zwoje aluminium i światłowodowe, opakowania ze sklejki, wykładziny PCV lub drewniane i poliuretanowe listwy piankowe mogą być efektywnie przechowywane. Kratownicowe półki w regałach paletowych, a w niektórych przypadkach również w regałach wspornikowych, umożliwiają elastyczne przechowywanie szerokiej gamy pojemników i środków pomocniczych do załadunku. Regały zachwyciły również swoją wysoką nośnością – ośmiometrowe regały wspornikowe mogą udźwignąć do 12 ton na stojak, podczas gdy regały paletowe mają obciążenie półki do 2,4 tony. Firma OHRA zapunktowała także za nieskomplikowane wdrożenie wysokich wymagań dotyczących systemów przeciwpożarowych: Na przykład, w każdym ze słupków stojaków wywiercono dwa 80-milimetrowe otwory, aby umożliwić przeprowadzenie przez nie przewodów instalacji tryskaczowej. Rozwiązanie to nie tylko pozwoliło zaoszczędzić dużo miejsca, ale także dobrze zabezpieczyło przewody przed uszkodzeniem.

Do historii sukcesu

Rubio Careco

Rubio Careco

Francuski zakład recyklingu samochodów Rubio Caréco na istniejącej powierzchni zwiększył pięciokrotnie swoje możliwości magazynowania pojazdów wycofanych z eksploatacji dzięki nowemu systemowi regałów firmy OHRA. 108 nowo zainstalowanych dwustronnych regałów wspornikowych oferuje nośność do 2200 kg na poziom składowania i stronę. Przy wysokości regału 7600 milimetrów udało się zrealizować pięć poziomów składowania. Oznacza to, że na tej samej przestrzeni można teraz przechowywać 1080 samochodów zamiast 216 – i to znacznie bezpieczniej i wydajniej niż w starym magazynie naziemnym.

Do historii sukcesu

Arabesque

Arabesque

Arabesque, największy dystrybutor materiałów budowlanych i wykończeniowych w Rumunii, znacznie rozszerzył swoje możliwości magazynowe: W nowym magazynie w Bukareszcie regały wspornikowe OHRA osiągają łączną długość ponad 250 metrów przy wysokości do 5280 mm. Nowy system regałów wymaga znacznie mniej powierzchni niż poprzedni magazyn podłogowy, dzięki czemu Arabesque ma teraz wystarczającą pojemność, aby rozszerzyć i powiększyć swój asortyment produktów. Tym samym nadal można niezawodnie spełniać wymagania klientów w przyszłości.

Do historii sukcesu

Regał wspornikowy do towarów długich: Porady i oferty na życzenie. 

Wyślij zapytanie teraz

Często zadawane pytania

Tak, regały wspornikowe mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Do użytku na zewnątrz są one dostępne w wersji ze stali ocynkowanej ogniowo, która chroni je przed warunkami atmosferycznymi.

 

Tak, regały wspornikowe można elastycznie dopasować do towarów długich. Wysokość ramion można łatwo regulować, a regały można przedłużać lub rekonfigurować w zależności od potrzeb, aby dostosować się do zmieniających się wymagań dotyczących przechowywania.

 

Tak, zaleca się równomierne rozłożenie obciążeń na ramionach, aby zapewnić stabilne przechowywanie. Towary powinny być również bezpiecznie umieszczone na ramionach, aby zapobiec ich ześlizgnięciu się lub upadkowi.

 

Montaż regałów wspornikowych wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Zaleca się, aby montaż został przeprowadzony przez przeszkolony personel w celu zapewnienia bezpiecznej i prawidłowej instalacji.

 

Tak, regały wspornikowe są niezwykle wszechstronne i mogą być używane nie tylko do przechowywania długich towarów, ale także innych materiałów, takich jak blacha, panele drewniane, pręty lub rury. Możliwość indywidualnego dostosowania i solidna konstrukcja sprawiają, że są one idealnym rozwiązaniem dla różnych wymagań w zakresie przechowywania.

 

Przegląd wszystkich regałów wspornikowych