Przejdź do głównej zawartości

Platforma magazynowa OHRA Niedrogie powiększanie powierzchni magazynowej

Zapytanie ofertowe  Rozmowy doradcze

Platformy magazynowe

Platformy magazynowe OHRA powiększają dostępną powierzchnię magazynową bez dobudowywania lub przebudowywania. Powierzchnię uzyskaną dodatkowo dzięki platformie magazynowej można niedrogo i uniwersalnie wykorzystywać jako powierzchnię biurową lub roboczą, jako powierzchnię produkcyjną lub wystawową bądź jako dodatkową jednostkę magazynową.

Platformy magazynowe OHRA jako uniwersalna rozbudowa magazynu

Wszystkie platformy magazynowe OHRA można konfigurować do różnych wymagań i obciążeń przez zastosowanie różnych profili podpór, zasuw i płatwi (np. z pełnościennych profili stalowych lub zoptymalizowanych profili sigma). Uwzględniane są przy tym przeszkody, takie jak przewody rurowe i elektryczne oraz okna i drzwi. OHRA bez problemu projektuje i produkuje platformy magazynowe do 5 poziomów. Wymiar osi podpór platformy wynosi standardowo 3,5 – 8,5 m. Nośność 250 – 2000 kg/m². Większe wymiary osi i nośności projektujemy na zamówienie. Platformy magazynowe są uzupełniane przez schody ze stopniami z kratownicy lub drewna, bariery w wersji przykręcanej z poręczą i listwą kolanową. Stacje przekazywania w różnych wersjach i wykonaniach są również możliwe. Jako wykładziny na platformach magazynowych stosujemy powlekane tworzywem sztucznym płyty wiórowe lub wykładziny z powłoką antypoślizgową.

Platforma magazynowa OHRA – zalety

  • Optymalizacja magazynu dzięki przechowywaniu na dwóch lub więcej poziomach
  • Połączenie magazynu i stanowiska pracy w jednym miejscu, co zapewnia krótkie odcinki przemieszczania
  • Silne profile ze stali umożliwiają dużą rozpiętość pod platformą
  • Możliwość wykonania do 5 poziomów oraz obciążenia użytkowego do 2 t/m²
  • Ekonomicznie optymalny stosunek ceny do jakości
  • Różne wykładziny podłogowe
  • Konstrukcja samonośna

Zapytanie ofertowe


Referencje dotyczące pomostów składowania

KWS
Kraft Baustoffe
KWS

KWS

W ramach zwiększania możliwości produkcyjnych w zakresie obróbki materiału siewnego buraka cukrowego w zakładzie w Einbeck specjalista ds. nasion KWS SAAT SE & Co. KGaA zlecił firmie OHRA budowę magazynu, w którym materiał siewny będzie przechowywany w klimatyzowanych warunkach. Regały paletowe dostarczone przez specjalistów w zakresie techniki magazynowej z Kerpen to miejsce na ok. 100 specjalnych zbiorników na materiał siewny. W skład instalacji wchodzi również stalowa platforma konstrukcyjna, na której materiał siewny jest w pełni automatycznie umieszczany w skrzyniach magazynowych za pomocą urządzenia wywracającego. Platforma i regały są zabudowane i tworzą jedną całość, dzięki czemu zbiorniki o wadze do 600 kg mogą być transportowane za pomocą urządzenia obsługującego regały bezpośrednio ze stacji wywrotu do miejsca składowania na regałach.

Do historii sukcesu

Kraft Baustoffe

Kraft Baustoffe

Szybka kompletacja do odbioru przez klienta.

Do historii sukcesu