Przejdź do głównej zawartości

Regał wspornikowy jednostronny Jednostronny system regałowy do przechowywania w obszarze ściany

Poproś o wycenęKonsultacje

cantilever racking with roof for timber storage

Wersje jednostronnych regałów wspornikowych

Optymalne rozwiązanie do przechowywania towarów zależy w dużej mierze od dostępnej przestrzeni magazynowej. Jednostronny regał wspornikowy jest bardzo popularny wśród naszych klientów. Dzięki zajmującej niewiele miejsca i wysokiej jakości konstrukcji, regały wspornikowe mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Regały wspornikowe do jednostronnego przechowywania

Unsere einseitigen Kragarmregale bieten Ihnen eine Vielzahl von Vorteilen, um Ihr Lagermanagement zu optimieren:

Nasze jednostronne regały wspornikowe oferują Państwu szeroki zakres korzyści w zakresie optymalizacji zarządzania magazynem:

  • Niezależne: Nasza wysokiej jakości konstrukcja umożliwia ustawienie wolnostojące. Oznacza to, że nie trzeba rezygnować z wysokiej nośności.
  • Możliwość łączenia: Jeśli regał wspornikowy jest zaplanowany z jednej strony, można go zamknąć z tyłu i po bokach na zewnątrz – na przykład za pomocą blachy trapezowej lub drewna. Dzięki zadaszeniu mogą Państwo również chronić przechowywane towary przed warunkami atmosferycznymi. Z przyjemnością poinformujemy Państwa o dostępnych akcesoriach do nowych regałów zewnętrznych OHRA.
  • Oszczędność miejsca: Nawet przy ograniczonej przestrzeni magazynowej chcą Państwo bezpiecznie przechowywać swoje ciężkie ładunki. Nasze regały wspornikowe zapewniają maksymalną stabilność pomimo jednostronnego obciążenia.
Einseitige Lagerung

Należy pamiętać, że zarówno jednostronne, jak i dwustronne regały wspornikowe mają swoje zalety i są odpowiednie dla różnych wymagań magazynowych. Wybór pomiędzy tymi dwoma wariantami zależy od takich czynników, jak dostępna przestrzeń, rodzaj przechowywanych towarów i specyficzne wymagania firmy.

Dlaczego OHRA?

Mamy wiele przekonujących argumentów, dlaczego w przyszłości powinni Państwo przechowywać swoje towary w regałach wspornikowych OHRA. Ponad 40 lat doświadczenia w opracowywaniu i dostarczaniu wydajnych systemów regałowych dowodzi, że mamy rację. Nasze produkty charakteryzują się również następującymi cechami:

  • 20 lat gwarancji antykorozyjnej: Jesteśmy przekonani o jakości naszych produktów i oferujemy Państwu 20-letnią gwarancję antykorozyjną.
     
  • Wysokiej jakości powłoka proszkowa: Dzięki wysokiej jakości powłoce proszkowej nasze regały są optymalnie zabezpieczone powierzchniowo i optymalnie chronione przed korozją.
     
  • Najlepsza jakość: Używamy stalowych profili walcowanych na gorąco zamiast blachy, aby zapewnić solidność i trwałość naszych regałów.

Co nasi klienci mówią o naszych rozwiązaniach

Opinie klientów na temat naszych rozwiązań: Referencje, które dają wgląd w zadowolenie naszych klientów

Referencje

Adamet
Investzal
Albixon
Corswarem NV
Adamet

Adamet

Hurtownia metali Adamet-Niemet zastąpiła dotychczasową koncepcję magazynowania z magazynem podłogowym oraz zbyt niskimi regałami, wprowadzając magazyn z regałami wspornikowymi firmy OHRA o wysokości do 8570 milimetrów. Udźwig wsporników wynosi 500 lub 600 kilogramów, a przy wysokości regału 8570 milimetrów możliwe jest składowanie nawet na 16 poziomach. Dzięki temu nie tylko zwiększono pojemność magazynu, ale także przyspieszono procesy składowania i pobierania danych oraz zwiększono wydajność produkcji. Elastyczne, regulowane pod względem wysokości wsporniki regałów OHRA odchylają się ponadto w przypadku uderzeń w górę i na bok. Chroni to towar przed uszkodzeniem.

Do historii sukcesu

Investzal

Investzal

Węgierskie przedsiębiorstwo Invesztál zainstalowało regał paletowy firmy OHRA o długości 19,9 metrów do składowania zwojów o wadze do 5 ton. Został on indywidualnie dopasowany do wymiarów zwojów składowanych na paletach. W porównaniu z poprzednim magazynem – kombinacją magazynu podłogowego i standardowych regałów – dostęp do zwojów jest łatwiejszy, pewniejszy i szybszy dzięki nowym regałom. Ponadto odnotowuje się mniej uszkodzeń zwojów ocynkowanych – częściowo również kolorowych.

Do historii sukcesu

Albixon

Albixon

ALBIXON, jeden z wiodących producentów basenów i obudów basenowych w Europie, zwiększył swoje możliwości magazynowe dzięki zadaszonemu systemowi regałów wspornikowych firmy OHRA. Składowane są tu paletyzowane profile aluminiowe, długość palet wynosi od 5 do 12 metrów, waga od 500 do 1200 kilogramów. Nowy system regałów nie tylko oferuje więcej miejsca, ale także redukuje koszty: unika się zbędnych ruchów materiału, zwiększa się efektywność transportów magazynowych i zmniejsza się ryzyko uszkodzenia przechowywanych towarów. Dzięki ochronie przed warunkami atmosferycznymi zmniejszają się również koszty kontroli jakości. Możliwość łatwego przeglądu przechowywanych towarów znacznie ułatwia również przeprowadzanie inwentaryzacji.

Do historii sukcesu

Corswarem NV

Corswarem NV

Auf sehr geringer Grundfläche ein hohes Lagervolumen.

Do historii sukcesu

Sistema

Magazyn towarów dłużycowych na aluminiowe profile okienne

Do historii sukcesu

Do Państwa jednostronnego regału wspornikowego: Porady i oferty na życzenie. 

Wyślij zapytanie teraz

Często zadawane pytania

Zapytanie ofertowe

Z przyjemnością doradzimy i prześlemy ofertę na żądanie

Poproś o spersonalizowaną wycenę już teraz