Przejdź do głównej zawartości

Regał wspornikowy do dużych obciążeń Łatwe i bezpieczne przechowywanie ciężkich towarów

Poproś o wycenęKonsultacje

OHRA jest Państwa ekspertem w zakresie wysokiej jakości regałów do dużych obciążeń, systemów regałowych i hal magazynowych. Wiemy, że stabilność i bezpieczeństwo mają ogromne znaczenie podczas przechowywania ciężkich towarów. Między innymi w handlu stalą, materiałami budowlanymi i drewnem, szczególnie ciężkie materiały są przechowywane na regałach wspornikowych do dużych obciążeń.

Dlaczego warto używać regałów wspornikowych do ciężkich obciążeń?

Regały wspornikowe OHRA są wykonane z walcowanych na gorąco profili stalowych i są niezwykle wytrzymałe – nawet przy zwiększonym obciążeniu. Dzięki standardowym obciążeniom ramion do 2500 kg i obciążeniom słupków do 10000 kg, nasze regały wspornikowe z łatwością radzą sobie z dużymi obciążeniami. Niezależnie od tego, czy są to rury, blachy, kamienie, paczki z drewnem, zwoje czy ciężkie długie palety – nasze regały wspornikowe nadają się do szerokiej gamy ciężkich towarów. Jednocześnie wysoka jakość gwarantuje bezpieczne przechowywanie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Kragarmregal für Schwerlasten
Kragarmregal für Schwerlasten
Kragarmregal für Schwerlasten
Kragarmregal für Schwerlasten

Państwa korzyści z regałami wspornikowymi OHRA do dużych obciążeń

Zasada działania ramienia wspornikowego jest prosta, ale w pełni przemyślana przez OHRA. Regały wspornikowe nadają się do przechowywania długich towarów i dużych obciążeń w prawie wszystkich sektorach rzemiosła i przemysłu.

  • Stabilne słupki regałów i ramiona wspornikowe wykonane z solidnych, pełnościennych, walcowanych na gorąco profili stalowych IPE
  • Na zamówienie lub w wersji standardowej: Odpowiednie dla prawie wszystkich wymagań
  • Trwała niezawodność, stabilność i bezpieczeństwo
  • Możliwość dostosowania do różnych rozmiarów i ciężarów ładunku
  • System zawieszenia wsporników do szybkiej i elastycznej regulacji poziomów przechowywania
  • Uwzględnienie wymagań technicznych i obowiązujących norm

Skontaktuj się z nami

Proszę zaufać naszemu doświadczeniu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w technologii magazynowania jesteśmy Państwa niezawodnym partnerem w zakresie składowania ciężkich towarów. Projektowanie i produkcja odbywa się wyłącznie w Niemczech. W rezultacie nasze systemy do dużych obciążeń spełniają najwyższe standardy jakości i oferują Państwu niezawodne rozwiązanie do przechowywania.

Referencje

Maderas Besteiro
Borovi
Knaus Tabbert
Rubio Careco
Arabesque
Maderas Besteiro

Maderas Besteiro

W firmie Maderas Besteiro regały wspornikowe OHRA umożliwiają wydajne magazynowanie drewna o długości do 13,5 metra, a indywidualnie dopasowane regały paletowe z 15 poziomami składowania oferują również dużo miejsca na wysokoproduktową odmianę laminatów wysokociśnieniowych (HPL). Po przebudowie pierwotnego magazynu podłogowego z przestarzałymi regałami firma Maderas Besteiro zwiększyła pojemność magazynową o 20 % na tej samej powierzchni magazynowej, przyspieszyła procesy magazynowania i pobierania o 30 % oraz zredukowała uszkodzenia magazynowanych towarów o 70 %.

Do historii sukcesu

Borovi

Borovi

Węgierskie przedsiębiorstwo handlu drewnem Borovi Impex Nagyker ponad dwukrotnie zwiększyło swoją pojemność magazynową dzięki regałom wspornikowym OHRA. Pięć regałów wspornikowych o długości 24 metrów z siedmioma poziomami przechowywania umożliwia łatwiejszy dostęp do poszczególnych artykułów w porównaniu z poprzednim systemem magazynowania na posadzce. Wyposażone w konstrukcję dachu i ścian, regały niezawodnie chronią również towary przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki nowym regałom firma może zaopatrywać swoich klientów o 30 procent szybciej, a uszkodzenia zapasów zostały zredukowane o 40 procent.

Do historii sukcesu

Knaus Tabbert

Knaus Tabbert

Knaus Tabbert, wiodący producent pojazdów rekreacyjnych w Europie, wyposażył nowy magazyn w Jandelsbrunn w regały wspornikowe i paletowe firmy OHRA do bezpośredniego zaopatrywania nowoczesnej produkcji nadwozi. Oznacza to, że różne materiały, takie jak kleje, zwoje aluminium i światłowodowe, opakowania ze sklejki, wykładziny PCV lub drewniane i poliuretanowe listwy piankowe mogą być efektywnie przechowywane. Kratownicowe półki w regałach paletowych, a w niektórych przypadkach również w regałach wspornikowych, umożliwiają elastyczne przechowywanie szerokiej gamy pojemników i środków pomocniczych do załadunku. Regały zachwyciły również swoją wysoką nośnością – ośmiometrowe regały wspornikowe mogą udźwignąć do 12 ton na stojak, podczas gdy regały paletowe mają obciążenie półki do 2,4 tony. Firma OHRA zapunktowała także za nieskomplikowane wdrożenie wysokich wymagań dotyczących systemów przeciwpożarowych: Na przykład, w każdym ze słupków stojaków wywiercono dwa 80-milimetrowe otwory, aby umożliwić przeprowadzenie przez nie przewodów instalacji tryskaczowej. Rozwiązanie to nie tylko pozwoliło zaoszczędzić dużo miejsca, ale także dobrze zabezpieczyło przewody przed uszkodzeniem.

Do historii sukcesu

Rubio Careco

Rubio Careco

Francuski zakład recyklingu samochodów Rubio Caréco na istniejącej powierzchni zwiększył pięciokrotnie swoje możliwości magazynowania pojazdów wycofanych z eksploatacji dzięki nowemu systemowi regałów firmy OHRA. 108 nowo zainstalowanych dwustronnych regałów wspornikowych oferuje nośność do 2200 kg na poziom składowania i stronę. Przy wysokości regału 7600 milimetrów udało się zrealizować pięć poziomów składowania. Oznacza to, że na tej samej przestrzeni można teraz przechowywać 1080 samochodów zamiast 216 – i to znacznie bezpieczniej i wydajniej niż w starym magazynie naziemnym.

Do historii sukcesu

Arabesque

Arabesque

Arabesque, największy dystrybutor materiałów budowlanych i wykończeniowych w Rumunii, znacznie rozszerzył swoje możliwości magazynowe: W nowym magazynie w Bukareszcie regały wspornikowe OHRA osiągają łączną długość ponad 250 metrów przy wysokości do 5280 mm. Nowy system regałów wymaga znacznie mniej powierzchni niż poprzedni magazyn podłogowy, dzięki czemu Arabesque ma teraz wystarczającą pojemność, aby rozszerzyć i powiększyć swój asortyment produktów. Tym samym nadal można niezawodnie spełniać wymagania klientów w przyszłości.

Do historii sukcesu

Do Państwa regału wspornikowego do dużych obciążeń: Porady i oferty na życzenie. 

Wyślij zapytanie teraz

Często zadawane pytania

Tak. W szczególności klienci z branży budowlanej i motoryzacyjnej są już przekonani do wysokiej jakości regałów OHRA. Nasze regały są standardowo odporne na warunki atmosferyczne. Ponadto każda wersja może być również dostarczona z dachem i w wersji ocynkowanej ogniowo.

 

  • Mosty ramieniowe - w różnych wariantach: jako mosty zaciskowe, przykręcane lub wsporcze. Ten akcesorium może być również używany do przechowywania palet na przykład na regałach wspornikowych.
  • Płytki sprężynowe do etykietowania produktów, co zapewnia porządek w magazynie. Płytki sprężynowe są przymocowane do końcówek ramion i mogą być opisane lub wyposażone w etykiety magnetyczne.
  • Trzpienie wtykowe jako zabezpieczenie przed stoczeniem. Niezbędne zwłaszcza w handlu metalami, gdzie na przykład pręty lub rury muszą być zabezpieczone przed wypadnięciem.

Ramiona wspornikowe regału wspornikowego firmy Ohra do dużych obciążeń można regulować w górę lub w dół w odstępach co 100 mm. Opatentowany system zawieszenia ramion wspornikowych oznacza, że do regulacji nie są potrzebne żadne narzędzia. Szybka i elastyczna adaptacja do przechowywanych towarów.

 

Wszystkie regały wspornikowe Ohra do dużych obciążeń są wykonane z wytrzymałych profili stalowych IPE walcowanych na gorąco i produkowane wyłącznie w Niemczech.

 

Dzięki modułowej konstrukcji regałów wspornikowych mogą Państwo w dowolnym momencie dodać słupki lub wsporniki. Możliwa jest również konwersja z użytku jednostronnego na dwustronny.

 

Nasza oferta obejmuje różne rodzaje regałów wspornikowych, w tym regały wspornikowe do dużych obciążeń, regały na długie towary, rury i profile. Każdy typ regału wspornikowego jest dostosowany do konkretnych wymagań i oferuje optymalne rozwiązania do przechowywania różnych towarów.

Przegląd wszystkich regałów wspornikowych