Przejdź do głównej zawartości

Pionowe systemy regałowe OHRA Regały do magazynowania w pionie

Zapytanie ofertowe  Rozmowy doradcze

Magazynowanie pionowe

Najlepszym rozwiązaniem do magazynowania pionowego długich towarów, np. profili, rur, prętów lub listew, jest regał pionowy OHRA. Do magazynowania w pionie płyt wiórowych pierwszym wyborem jest regał do płyt wiórowych, w szczególności w obszarze docinania produktów drewnianych. OHRA oferuje obydwa pionowe systemy regałowe do wielu zastosowań i różnych branż. Regały pionowe i regały do płyt wiórowych są stałym elementem wyposażenia magazynu w szczególności w zakładach stolarskich i ciesielskich oraz sklepach z drewnem i materiałami budowlanymi, a także w sklepach z urządzeniami sanitarnymi.

Regały pionowe OHRA – optymalne magazynowanie pionowe

Regały pionowe OHRA są stosowane wszędzie tam, gdzie konieczne jest magazynowanie w pionie różnych materiałów długich, w szczególności listew lub profili rurowych. Mogą to być regały dyspozycyjne bezpośrednio na stanowisku pracy, ale także regały do prezentacji w pomieszczeniu sprzedażowym, gdzie w przyjazny dla klienta sposób prezentuje się różne wymiary, kolory lub wersje. Solidnie wykonane stojaki regałowe i belki poprzeczne o sprawdzonej stalowej konstrukcji budowlanej są przystosowane również do dużych ciężarów oraz zabezpieczone przed przewróceniem. W zależności od zastosowania regały mogą być dostarczane w wersji jedno- lub dwustronnej. Standardowe wysokości regału pionowego wynoszą 2100, 2700 i 3300 mm. Wynikają one z długości składowanych towarów. Głębokości użytkowe wynoszą 450, 650 i 850 mm, szuflady OHRA dostarcza w standardowej szerokości 1500 lub 2000 mm. Inne wymiary są możliwe na zamówienie.

Regał pionowy OHRA – zalety

 • Składowanie materiałów długich, takich jak rury, listwy, profile lub pręty bezpośrednio na stanowisku pracy
 • Możliwość podziału za pomocą uchwytów rozdzielających lub ramion rozdzielających, co zapewnia szybki i bezpośredni dostęp
 • Przyjazna dla klienta prezentacja w pomieszczeniu sprzedażowym
 • Dostawa z materiałami mocującymi, osłonami dolnymi i bocznymi oraz możliwości kotwienia
 • Dobry przegląd, zwarte składowanie, szybki dostęp

Zapytanie ofertowe


Regały do płyt wiórowych

Specjalnością firmy OHRA jest solidny regał do płyt wiórowych do magazynowania pionowego płyt wiórowych i materiałów o różnej jakości i wymiarach. Solidny system regałowy zapewnia dużą nośność i szybką obsługę w warsztacie.

Regał do płyt wiórowych OHRA – różne wersje

Regał do płyt wiórowych OHRA jest dostępny z 3 różnymi głębokościami: 2500 mm, 4000 mm, 5000 mm. Wysokość półki w świetle wynosi 2200 mm. Dzięki temu w regale można składować w pionie płyty wiórowe o wszystkich powszechnie stosowanych rozmiarach. Szerokość półki w świetle wynosi 400 mm. Regał można zamówić w systemie modułowym, składającym się z elementów podstawowych i montażowych, każdy z 2 lub 3 kanałami. Powierzchnia ma wysokiej jakości powłokę proszkową. Ponadto górną stronę regału do płyt wiórowych można zasłonić płytą wiórową i wykorzystywać jako dodatkową powierzchnię magazynową z obciążeniem do 380 kg/m².

Regał do płyt wiórowych OHRA – zalety

 • Szybki i łatwy montaż dzięki konstrukcji modułowej
 • Podział na pola podstawowe i montażowe do wielu szerokość półek
 • Górną powierzchnię regału można wykorzystywać dzięki akcesoriom jako powierzchnię magazynową
 • Z przenośnikami rolkowymi przed każdym kanałem, zapewniającymi łatwe wkładanie i wyjmowanie
 • Możliwość dowolnej rozbudowy
 • Optymalny stosunek ceny do jakości

Zapytanie ofertowe

Referencje dotyczące pionowych systemów regałowych

HG COMMERCIALE Biel
Holz Possling
HG COMMERCIALE Biel

HG COMMERCIALE Biel

Nowy magazyn drive-through dla zakładu w Biel

Do historii sukcesu

Holz Possling

Holz Possling

Indywidualne rozwiązania magazynowe do kompletnego asortymentu

Do historii sukcesu