Przejdź do głównej zawartości

Przegląd systemów przechowywania Przegląd naszych nowoczesnych systemów przechowywania

Poprosić o wycenęKonsultacja 

Automatic storage

Nasze systemy przechowywania

Zanurz się w świecie najnowocześniejszych systemów magazynowych OHRA – oferujemy szeroką gamę indywidualnych rozwiązań, które optymalnie spełnią Twoje wymagania w zakresie przechowywania. Dowiedz się więcej o naszych różnorodnych rozwiązaniach, które idealnie spełnią Twoje wymagania w zakresie przechowywania. Od wydajnych regałów paletowych i przesuwnych oraz zautomatyzowanych systemów przechowywania po innowacyjne platformy magazynowe i pionowe rozwiązania regałowe – oferujemy opcje dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Regał paletowy

Regał paletowy OHRA oferują wydajne rozwiązania magazynowe dla towarów spaletyzowanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Dzięki różnym konstrukcjom i nośnościom umożliwiają one elastyczne dostosowanie do indywidualnych wymagań w zakresie przechowywania, a wysoka jakość zapewnia bezpieczne i oszczędzające miejsce przechowywanie.

Odkryj regały paletowe

[Translate "Poland"] Einfahrregal auf Basis robuster Palettenregale
Einfahrregal auf Basis eines robusten Palettenregals. Das Handling erfolgt mittels Regalbediengerät.
[Translate "Poland"] Palettenregal mit Lagerbühne
Robustes Palettenregal. Dank der starken Profile kann eine Lagerbühne integriert werden.
[Translate "Poland"] Palettenregal mit Lagerbühne
Palettenregal, kombiniert mit einer Lagerbühne. Auf 3 Ebenen ein- und auslagern.
[Translate "Poland"] Palettenregal mit Lagerbühne
Robuste Palettenregale mit aufgesetzter Lagerbühne und seitlicher Treppe bei einem Industrieunternehmen.
[Translate "Poland"] Palettenregale als Verschieberegale
Verschieberegale für die Ein- und Auslagerung von Paletten.
[Translate "Poland"] Palettenregale als Verschieberegale
Die Verschieberegale bewegen sich auf Gleisen, es öffnet sich der ausgewählte Gang.
[Translate "Poland"] Palettenregal als Verschieberegal
Verschieberegale ermöglichen eine kompakte Lagerung auf geringer Grundfläche.
[Translate "Poland"] Palettenregal als Verschieberegal
Bei einem Verschieberegal öffnet sich nur der Gang, in dem ein- oder ausgelagert werden soll. Die restlichen Regalzeilen bewegen sich als Block.

Regał przesuwny

Regały przesuwne OHRA to rozwiązanie oszczędzające miejsce, w którym rzędy regałów są zamontowane na szynach i mogą być otwierane lub zamykane poprzez przesuwanie. Systemy te maksymalizują pojemność magazynową i jednocześnie zapewniają szybki dostęp do przechowywanych towarów. Idealny do ograniczonych przestrzeni, w których wymagana jest wysoka wydajność przechowywania.

Odkryj regały przesuwne

Automatyczne systemy przechowywania

Automatyczne systemy przechowywania OHRA oferują najnowocześniejsze, wydajne i oszczędzające czas rozwiązania w zakresie przechowywania i przepływu materiałów. Od automatycznych regałów paletowych po złożone rozwiązania zrobotyzowane, systemy te umożliwiają optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i precyzyjną kontrolę procesu przechowywania.

Odkryj automatyczne systemy przechowywania

[Translate "Poland"] Automatische Lagerung
In einem Lager für Konsumgüter werden die Verpackungseinheiten mit einem Regalbediengerät bewegt.
[Translate "Poland"] Automatische Lagersysteme
Ideal für den Holzhandel und in der Holzbearbeitung. Schwere Holzplatten werden automatisch mit einem Regalbediengerät ein- und ausgelagert.
[Translate "Poland"] Automatische Lagersysteme
Bei der automatischen Lagerung harmonieren Regalsystem, Regalbediengerät und die entsprechende Lager-Software.
[Translate "Poland"] Automatische Lagersysteme
Besonderheit: Die Regalbediengeräte mit Kommissionier-Plattform können dank ausgefeilter Kurventechnik mehrere Regalgänge anfahren.

Nie znaleźli Państwo odpowiedniego systemu przechowywania? Chętnie doradzimy

Wyślij indywidualne zapytanie

Pomost regałowy

Pomosty regałowe OHRA tworzą dodatkową przestrzeń magazynową poprzez instalację poziomów nad podłogą. Rozwiązania te są szczególnie przydatne w magazynach z wysokimi sufitami i umożliwiają efektywne wykorzystanie przestrzeni pionowej. Solidna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo podczas przechowywania towarów.

Odkryj pomost regałowy

[Translate "Poland"] Lagerbühne OHRA
Robuste Lagerbühne mit integrierter Fördertechnik und Übergabestation.
[Translate "Poland"] Lagerbühne
Lagerbühne mit Fördertechnik
[Translate "Poland"] Lagerbühne
Robuste Lagerbühne mit hoher Tragfähigkeit für die Lagerung von Baustoffen.
[Translate "Poland"] Lagerbühne
Lagerbühne mit Übergabestation.
[Translate "Poland"] Vertikales Spanplattenregal
Spanplattenregal mit 15 Regalfächern für die stehende Lagerung von Werkstoffen wie Blech- oder Holzplatten.
[Translate "Poland"] Vertikales Spanplattenregal
Integriertes Spanplattenregal in einem Kragarmregal
[Translate "Poland"] Vertikales Spanplattenregal
Spanplattenregal für die Lagerung von verschiedenen Stärken und Abmessungen. Als Option mit zusätzlicher Lagerfläche über dem Regal.
[Translate "Poland"] Vertikales Spanplattenregal
Spanplattenregal mit Rollenbahn als Ein- und Auslagerungshilfe bei schweren Werkstoffen.

Regaly-pionowe/regaly-na-plyty-wiorowej

Regały pionowe OHRA i regały na płyty wiórowe zapewniają miejsce na przechowywane towary, takie jak płyty wiórowe, panele drewniane lub blachy. Pionowe przechowywanie oszczędza cenną powierzchnię podłogi, a regały są dostosowane do specyficznych wymagań towarów wielkoformatowych i płaskich.

Odkryj regały pionowe i regały na płytę wiórową

Inne systemy przechowywania

Poza wymienionymi typami regałów OHRA oferuje szereg innych specjalistycznych systemów przechowywania. Obejmują one hale regałowe, dynamiczne systemy regałowe, systemy ochrony przed warunkami atmosferycznymi do regałów zewnętrznych oraz innowacyjny system ochrony antykorozyjnej OR 6000®

Inne systemy przechowywania OHRA

[Translate "Poland"] Korrosionsschutz für Regalanlagen
Korrosionsschutz für Regalanlagen im Außengelände. Überdachte Regale aus feuerverzinktem Stahl.
[Translate "Poland"] Korrosionsschutz ®OR6000 für Regalanlagen
Offene Lagerhalle auf Basis von Kragarmregalen. Feuerverzinkte Stahlprofile schützen vor Korrosion.
[Translate "Poland"] Korrosionsschutz ®OR6000 für Regalanlagen
Stahlbauten und Regalanlagen für den Außenbereich benötigen einen besonderen Korrosionsschutz.
[Translate "Poland"] Korrosionsschutz ®OR6000 für Regalanlagen
Kragarmregale in feuerverzinkter Ausführung. Bei extremen Klimabedingungen, besonders in Küstennähe, sorgt der Korrosionsschutz ®OR6000 für eine optimale "Lagerperformance".

Referencje

Maderas Besteiro
Knaus Tabbert
Solvaro
FX Ruch
Investzal
Maderas Besteiro

Maderas Besteiro

W firmie Maderas Besteiro regały wspornikowe OHRA umożliwiają wydajne magazynowanie drewna o długości do 13,5 metra, a indywidualnie dopasowane regały paletowe z 15 poziomami składowania oferują również dużo miejsca na wysokoproduktową odmianę laminatów wysokociśnieniowych (HPL). Po przebudowie pierwotnego magazynu podłogowego z przestarzałymi regałami firma Maderas Besteiro zwiększyła pojemność magazynową o 20 % na tej samej powierzchni magazynowej, przyspieszyła procesy magazynowania i pobierania o 30 % oraz zredukowała uszkodzenia magazynowanych towarów o 70 %.

Do historii sukcesu

Knaus Tabbert

Knaus Tabbert

Knaus Tabbert, wiodący producent pojazdów rekreacyjnych w Europie, wyposażył nowy magazyn w Jandelsbrunn w regały wspornikowe i paletowe firmy OHRA do bezpośredniego zaopatrywania nowoczesnej produkcji nadwozi. Oznacza to, że różne materiały, takie jak kleje, zwoje aluminium i światłowodowe, opakowania ze sklejki, wykładziny PCV lub drewniane i poliuretanowe listwy piankowe mogą być efektywnie przechowywane. Kratownicowe półki w regałach paletowych, a w niektórych przypadkach również w regałach wspornikowych, umożliwiają elastyczne przechowywanie szerokiej gamy pojemników i środków pomocniczych do załadunku. Regały zachwyciły również swoją wysoką nośnością – ośmiometrowe regały wspornikowe mogą udźwignąć do 12 ton na stojak, podczas gdy regały paletowe mają obciążenie półki do 2,4 tony. Firma OHRA zapunktowała także za nieskomplikowane wdrożenie wysokich wymagań dotyczących systemów przeciwpożarowych: Na przykład, w każdym ze słupków stojaków wywiercono dwa 80-milimetrowe otwory, aby umożliwić przeprowadzenie przez nie przewodów instalacji tryskaczowej. Rozwiązanie to nie tylko pozwoliło zaoszczędzić dużo miejsca, ale także dobrze zabezpieczyło przewody przed uszkodzeniem.

Do historii sukcesu

Solvaro

Solvaro

Narzędzia do termoformowania to kosztowne produkty wykonywane na zamówienie, indywidualnie dopasowane do każdego produkowanego komponentu. Aby przechowywać cenne narzędzia o wadze do siedmiu ton, Solvaro zainstalowało specjalne regały OHRA w swoim zakładzie w Szekszárd na Węgrzech. Każdy schowek może być indywidualnie zaprojektowany dla danego rozmiaru narzędzia. Ponadto narzędzia są bezpośrednio dostępne i można je szybko przetransportować do prasy termoformującej. Jednocześnie narzędzia do termoformowania są chronione przed uszkodzeniem przez cały czas dzięki dostosowanej konstrukcji regału.

 

Do historii sukcesu

FX Ruch

FX Ruch

Dzięki 22 regałom wspornikowym i paletowym firmy OHRA sprzedawca materiałów budowlanych FX Ruch całkowicie przebudował swój oddział w Radolfzell. Dzięki hali magazynowej, dużemu magazynowi zewnętrznemu i strefie drive-in więcej artykułów jest szybciej dostępnych dla klientów. Dzięki regałom dostosowanym do różnorodnych towarów firma mogła połączyć wysoką pojemność magazynową ze znacznie wydajniejszymi procesami logistycznymi.

 

Do historii sukcesu

Investzal

Investzal

Węgierskie przedsiębiorstwo Invesztál zainstalowało regał paletowy firmy OHRA o długości 19,9 metrów do składowania zwojów o wadze do 5 ton. Został on indywidualnie dopasowany do wymiarów zwojów składowanych na paletach. W porównaniu z poprzednim magazynem – kombinacją magazynu podłogowego i standardowych regałów – dostęp do zwojów jest łatwiejszy, pewniejszy i szybszy dzięki nowym regałom. Ponadto odnotowuje się mniej uszkodzeń zwojów ocynkowanych – częściowo również kolorowych.

Do historii sukcesu