Przejdź do głównej zawartości

Brentjens

Galeria

pallet racking, galvanised
pallet racking, galvanised
pallet racking, galvanised
pallet racking, galvanised

Różnorodność artykułów bezpośrednio w zasięgu wzroku

Holenderski sprzedawca wyrobów drewnianych i budowlanych, firma Brentjens, znacznie zwiększył możliwości magazynowania w swoim centrum odbioru w miejscowości Haelen dzięki regałom wspornikowym OHRA o łącznej długości wynoszącej 186 m. Dodatkowo firma OHRA dostarczyła w formie specjalnej konstrukcji regał paletowy o głębokości 3 m z przegródkami, w które można „wsuwać” materiał taki jak pręty oraz drewniane listwy, dzięki czemu stojący przed regałem klienci od razu widzą przekroje produktów umieszczonych na regale.

Duży udźwig dla płyt i długich artykułów
Nowe regały wspornikowe pozwoliły firmie Brentjens na uzyskanie dużej ilości miejsca na magazynowanie płyt i długich artykułów. Regały o wysokości 6 m oferują sześć poziomów magazynowania, a udźwig każdego wspornika o głębokości 1,2 m wynosi maks. 755 kg. Wszystkie elementy regałów polakierowane są w wybranym kolorze „Jasnoszary” (RAL 7035), dzięki któremu harmonijnie wkomponowują się w stylistykę stosowaną przez firmę Brentjens.

Podwójny regał z półkami na listwy i łaty
W celu zapewnienia przejrzystego magazynowania i zaprezentowania klientom dużej ilości różnych listew, łat i elementów konstrukcyjnych z drewna firma Brentjens uzupełniła regały wspornikowe o „regał wtykowy” o szerokości 12 m: W przypadku tej konstrukcji chodzi o dwa ustawione za sobą regały paletowe o wysokości 2,6 m. Ich ramy o głębokości 1 m są solidnie połączone ze sobą rozpórkami o długości 1 m. W ten sposób powstaje podwójny regał o głębokości półek wynoszącej 3 m.

Dla uzyskania długiej powierzchni magazynowej firma OHRA zamontowała na poszczególnych poziomach płyty wiórowe, pełniące funkcję półek. Dzielą je płyty wiórowe o grubości 18 mm, które firma Brentjens zamontowała samodzielnie. Dzięki temu powstają półki o różnej szerokości, w które można w łatwy sposób wsuwać w kierunku wzdłużnym listwy i łaty. Każdą półkę wypełnia się tylko jednym typem artykułu, dzięki czemu klient uzyskuje wgląd w różne przekroje i może szybko znaleźć żądany produkt. Górną część regału wykorzystuje się dodatkowo w „klasyczny” sposób jako regał paletowy lub magazynowy, dzięki czemu powstaje dodatkowa powierzchnia magazynowa dla najróżniejszych materiałów.

O firmie Brentjens Bouwproducten:
W ciągu swojej prawie 60-letniej historii firma Brentjens rozwinęła się ze sprzedawcy artykułów drewnianych i płyt w kompletnego dostawcę, oferującego szeroki asortyment produktów budowlanych i usług. W siedzibach firmy, znajdujących się w Haelen i Gronsfeld, specjaliści znajdą oprócz drewna, płyt i materiałów budowlanych również centrum odbioru dla narzędzi oraz materiałów budowlanych i remontowych. Dodatkowo w nowoczesnym warsztacie istnieje możliwość docięcia produktów zgodnie z życzeniem klientów.