Przejdź do głównej zawartości

Reyna

Galeria

cantilever racking system
cantilever racking system
cantilever racking system
cantilever racking system
cantilever racking system

Fabricados Reyna: Pojemność magazynowa zwiększona o 50 procent dzięki regałom wspornikowym

Ciągły rozwój Fabricados Reyna, producenta płyt melaminowanych i fornirowanych z siedzibą w pobliżu Madrytu, spowodował zwiększone zapotrzebowanie na miejsce magazynowe do przechowywania płyt. W tym celu firma zamontowała około 120 metrów bieżących regałów wspornikowych OHRA. Regały składają się z siedmiu poziomów do przechowywania o wysokości 6580 mm – dzięki nim dostępna przestrzeń w magazynie mogła zostać optymalnie wykorzystana, a pojemność magazynowa zwiększona o 50 procent. 

Oferta produktów Fabricados Reyna obejmuje ponad 30 000 artykułów, które są w większości przez cały czas dostępne w głównym magazynie w Cubas de la Sagra. Same płyty melaminowane są dostępne w 65 wzorach, dziewięciu różnych wersjach i grubościach od 3 do 40 mm jako MDF lub aglomeraty. 

Aby również w przyszłości utrzymać możliwość dostaw krótkoterminowych mimo powiększającej się oferty produktów, firma Fabricados Reyna zamontowała dwa rzędy regałów wspornikowych OHRA, każdy o długości 36,9 m, oraz jeden rząd o długości 45 m. OHRA, europejski lider na rynku regałów wspornikowych, gwarantuje wysoką nośność regałów i szczególnie wąską konstrukcję dzięki zastosowaniu pełnościennych profili stalowych dla wszystkich elementów nośnych. Umożliwia to kompaktowe przechowywanie na niewielkiej powierzchni. Nowe dwustronne regały wspornikowe firmy Fabricados Reyna mają ładowność wynoszącą 4200 kg na stojak i stronę; każde z ramion z zawiasami o regulowanej wysokości utrzymuje obciążenie do 700 kg przy długości ramienia 1200 mm. 

Montując regały OHRA, firma nie tylko zwiększyła pojemność magazynową o 50 procent. Regały wspornikowe umożliwiły również bezpośredni i szybki dostęp do różnych płyt. Uprościło to i przyspieszyło komisjonowanie w magazynie.

O firmie Fabricados Reyna:

Założona w 1963 r. firma Fabricados Reyna S.A. specjalizuje się w produkcji, przechowywaniu i dystrybucji płyt melaminowanych i fornirowanych, a także szerokiej gamy obrzeży. Oprócz produktów katalogowych, które są stale dostępne w magazynie, firma wykonuje również produkty na zamówienie. Dzisiaj Fabricados Reyna zatrudnia ponad 60 osób, a jej sieć dystrybucji obejmuje 1200 punktów sprzedaży i 19 przedstawicieli handlowych w całej Hiszpanii.