Przejdź do głównej zawartości

Regały wspornikowe - Made in Germany

Regał wspornikowy z płytą przedłużającą - nr 1 dla długich towarów i ciężkich ładunków.

Zapytanie ofertowe  Rozmowy doradcze

Regały paletowe w najwyższej jakości

Solidne regały paletowe do ciężkich ładunków - na pewno nie z blachy.

Zapytanie ofertowe  Rozmowy doradcze

Regały paletowe w najwyższej jakości

Twój kompetentny partner w zakresie technologii magazynowania!

Dlaczego OHRA?  Rozmowy doradcze

OHRA europaweit

Głównym elementem magazynu jest regał

W pomieszczeniu magazynowym jest wprawdzie wiele miejsca, ale na pewno nie jest ono idealne. Dopiero połączenie przestrzeni i systemu tworzy jednostkę logistyczną, która nie tylko dobrze wygląda, lecz również daje korzyści ekonomiczne.

Systemy regałowe są praktyczne, wszechstronne i zapewniają porządek. Wiele pojedynczych kryteriów odgrywa dużą rolę podczas przechowywania drewna, materiałów budowlanych, metalu, a nawet całych pojazdów. Decyzja o właściwym systemie zależy nie tylko od dostępnego miejsca. Innym kryterium decyzji jest sposób wstawiania i wyjmowania produktów z magazynu. Używany jest do tego dźwig czy wózek widłowy?

Wybór systemów regałowych i magazynowych jest bardzo duży i różnorodny. Oferowane są regały z blachy lub ze stali, w zależności od wymagań, obciążenia lub funkcji. Zaczynając od produktów, które będą magazynowane, do dyspozycji są różne typy regałów. Długie drewniane deski lub profile metalowe są na przykład przechowywane w tak zwanych regałach wspornikowych. Różnią się one od typowych regałów paletowych wysuniętymi ramionami, które nie potrzebują podpór pośrednich. Dzięki temu w systemach regałowych można umieścić każdy towar o dowolnej długości.

Decyzja o blasze lub stali jest również związana z bezpieczeństwem. Im bardziej solidny system, tym większe obciążenie jest dozwolone podczas magazynowania. Im wyższy regał, tym bezpieczniej musi stać i mieć zapewnioną bezpieczniejszą obsługę. Nie należy więc oszczędzać na materiałach kosztem bezpieczeństwa.

W fazie projektowania nowego magazynu zalecane jest odpowiedzenie na poniższe pytania:

  • Jakie produkty będą magazynowane? W zależności od długości, ciężaru i sposobu obsługi stosuje się np. regały wspornikowe, paletowe lub pionowe.
  • Jak wysokie jest pomieszczenie magazynowe oraz jak odbywa się wstawianie i wyjmowanie z magazynu? Używany jest wózek widłowy, dźwig, a może żadne z tych urządzeń?
  • Towar będzie przechowywany w hali czy na zewnątrz? Potrzebny jest dach?
  • Ile poziomów magazynu jest potrzebnych?
  • Czy powierzchnia ma duże znaczenie? Czy regały powinny być cynkowane ogniowo?

OHRA od ponad 40 lat specjalizuje się w magazynowaniu długich, ciężkich lub nieporęcznych towarów oraz jest europejskim liderem rynku regałów wspornikowych. Solidne systemy magazynowe i regałowe z wysokiej jakości pełnościennej standardowej stali konstrukcyjnej zdecydowanie odróżniają nas od konkurencji. Niezależnie od branży, jesteśmy kompetentnym i godnym zaufania partnerem we wszystkich sprawach związanych z techniką magazynowania.

Fieldset

Doradztwo niewiążące

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług i szukasz bezpłatnego i niewiążącego doradztwa?


Happy Summer!

We wish you a wonderful summer and relaxing holidays! Enjoy!

 

Dalej

Apprentices 2021

Bye Bye, Auf Wiedersehen, Au revoir, Adiós!

Dalej

Historia sukcesu

Różnica poziomów na stronie zachodniej i wschodniej zrównoważona

Stolarnia Nyfeler Holzwaren AG, producent m.in. systemu z torem kulkowym CUBORO, zamiast na podłodze składuje teraz deski z bloków bukowych i inne produkty przy…

Do historii sukcesu

Referencje

RBB Aluminium
thyssenkrupp Materials Hungary
Obenauf
DWF
Wienerberger
RBB Aluminium

RBB Aluminium

Firma RBB Aluminium AG zbudowała kolejny magazyn w głównej siedzibie w Wallscheid w regionie Eifel w Niemczech, gdzie składowane są profile aluminiowe o długości do 6 metrów. Sercem nowego budynku jest mobilny system regałów wspornikowych firmy OHRA.

Do historii sukcesu

thyssenkrupp Materials Hungary

thyssenkrupp Materials Hungary

Firma thyssenkrupp Materials Hungary wyposażyła nowy magazyn płyt z tworzyw sztucznych w system regałów przesuwnych firmy OHRA.

Do historii sukcesu

Obenauf

Obenauf

Firma Obenauf, z siedzibą w Lublanie w Słowenii, zamiast jak dotychczas na podłodze przechowuje drewno konstrukcyjne o długości do 13 metrów na regałach wspornikowych firmy OHRA w nowym centrum dystrybucyjnym.

Do historii sukcesu

DWF

DWF

W nowym magazynie DWF Baustoff-Fachhandel połączono regały paletowe i wspornikowe firmy OHRA w taki sposób, aby stworzyć optymalną przestrzeń magazynową dla asortymentu różnych materiałów do budowy dachów i elewacji, a jednocześnie znacznie zwiększyć pojemność magazynową. 

Do historii sukcesu

Wienerberger

Wienerberger

Firma Wienerberger s.r.o. z siedzibą w Budweis w Czechach (České Budějovice) była w stanie znacznie zwiększyć wydajność swojego magazynu zewnętrznego artykułów zbrojeniowych poprzez użycie regałów wspornikowych firmy OHRA.

Do historii sukcesu