Przejdź do głównej zawartości

Przedsiębiorstwo


MY O NAS

OHRA Regalanlagen GmbH z siedzibą w Kerpen koło Kolonii została założona w 1979 roku i produkuje systemy magazynowe oraz regałowe, a także jest europejskim liderem rynkowym i specjalistą od regałów wspornikowych.

OHRA opracowała między innymi samozabezpieczające, zawieszane ramię wspornikowe, będące dzisiaj wyznacznikiem dla wszystkich systemów regałów wspornikowych. Przy uderzeniach ugina się, dzięki czemu magazynowany towar nie ulega uszkodzeniu. Do swoich systemów magazynowych OHRA wykorzystuje wyłącznie wysokiej jakości, pełnościenne, walcowane na gorąco standardowe stale konstrukcyjne. Obecnie OHRA w stałej współpracy partnerskiej z wybranymi dostawcami urządzeń magazynowych i transportowych oferuje pełne rozwiązania systemowe z zakresu regałów wspornikowych i paletowych. Są to między innymi również automatyczne rozwiązania z układnicami regałowymi, stacje do komisjonowania, dowolnie konfigurowane oprogramowanie do zarządzania magazynem i komputer do obliczania przepływu materiałów. We współpracy z wieloma klientami zrealizowano od tamtej pory innowacje, nowoczesne rozwiązania oraz zaawansowane techniczne systemy do magazynowania wymagających towarów.

OHRA zatrudnia obecnie ok. 130 pracowników. Aby zapewnić maksymalną bliskość z klientem, OHRA dysponuje 13 własnymi biurami dystrybucji w Europie oraz szeroką siecią kompetentnych doradców specjalistycznych.


 

Dlaczego OHRA?

10 powodów dla których powinni Państwo wybrać systemy regałowe OHRA

Ohra jest wyspecjalizowanym producentem regałów przeznaczonych do składowania długich i ciężkich ładunków. Zastosowanie profili hutniczych zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji oraz inne walory naszych produktów:

  • najwyższa jakość wykonania, profile gorącowalcowane zamiast cienkiej blachy

  • wysoka jakość powłoki lakierniczej proszkowej

  • indywidualne obliczenia statyczne dla każdego projekt

  • szybka i prosta konfiguracja ramion bez użycia narzędzi

  • 20 lat gwarancji przeciw korozji

  • 40 lat doświadczenia. Produkcja Made in Germany

  • przystępne cenowo rozwiązania dla każdej branży

  • konsultacja,planowanie,produkcja oraz obsługa posprzedażna – wszystko w jednym miejscu

  • europejski lider w produkcje regałów wspornikowych

  • międzynarodowy zespół sprzedaży

Niezależnie od środowiska przemysłowego w którym się Państwo poruszają – Ohra jest właściwym partnerem.

 


[Translate "Poland"] OHRA ist zertifiziert vom TÜV Süd

Nasze WYMAGANIA DOTYCZĄCE JAKOŚCI

Najlepsza jakość „do największych wymagań: mocne profile stalowe – nie blacha!

Wysoka jakość naszych systemów regałowych jest częścią filozofii naszej firmy i daje pewność bezpiecznego magazynowania produktów. OHRA rezygnuje ze stosowania cienkich elementów blaszanych i używa zamiast tego pełnościennych profili stalowych walcowanych na gorąco. Zapewnia to dużą nośność przy jednocześnie nierozbudowanej konstrukcji. Systemy regałowe OHRA produkuje się według indywidualnych potrzeb klienta, są one dostosowane do magazynu i magazynowanych towarów, a także powlekane proszkowo w wysokiej jakości.

OHRA jako pierwsze przedsiębiorstwo w branży otrzymała certyfikat TÜV Süd za wysokie wytyczne. Dzięki jednolitym standardom jakości na całym świecie podkreślamy nasze starania, aby być godnym zaufania partnerem na przyszłość.KARIERA - Jeden pracodawca – wiele wyzwań!

Aktualne oferty pracy

Szukasz nowego wyzwania? Działające na skalę międzynarodową średniej wielkości przedsiębiorstwo OHRA oferuje ciekawą pracę w różnych dziedzinach, krótkie procedury decyzyjne oraz płaskie hierarchie. Zostań członkiem naszego zespołu i złóż podanie o pracę! Aktualne oferty pracy podane są poniżej.

Aktualne oferty kształcenia

Zakończyłeś pomyślnie edukację w szkole i chcesz rozpocząć drogę do kariery zawodowej od przyszłościowego wykształcenia? OHRA oferuje absolwentom szkół możliwość kształcenia na kierunku handlowca w przedsiębiorstwie przemysłowym. W trakcie 3-letniego kształcenia zajęcia odbywają się w różnych działach handlowych i polegają na wspieraniu nas w wielu ciekawych zadaniach w całym przedsiębiorstwie.

Brzmi ciekawie? Złóż podanie na rok szkolny 2018!