Przejdź do głównej zawartości

Rozwiązania branżowe OHRA Stolarz/ budownictwo drewnianie

Rozmowy doradcze

Specyficzne dla branż systemy magazynowania

Rosnace i zmieniajace sie wymagania klientów okreslaja dzisiaj coraz bardziej przebieg prac pod wzgledem jakosci, indywidualnosci, kosztów i czasu. Systemy regałów OHRA do obróbki drewna, robót ciesielskich i przemysłu drzewnego pomagaja Panstwu w optymalizacji obszaru magazynowego i roboczego. Przechowujcie Panstwo swoje cenne materiały drzewne zgodnie z rodzajem i wymiarem tak, zeby zawsze były pod reka. Regały OHRA organizuja porzadek,

  • Szybki dostep do kazdego materiału
  • Proste przechowywanie materiału kazdej wielkosci
  • Oszczednosc przebiegu prac
  • Najwyzsza i wytrzymała jakosc

Rozmowy doradczePobierz broszurę


Regały wspornikowe

Regały wspornikowe pomoga zaoszczedzic czas i pieniadze. Towary i materiały beda przechowywane w czystosci, bezpiecznie i przejrzyscie oraz moga byc sortowane np. według modelu, koloru lub wymiarów. Koniec z czasochłonnym poszukiwaniem odpowiednich elementów - dzieki regałom wspornikowym OHRA znajdziesz natychmiast to, czego szukasz. Dzieki róznym poziomom składowania i kompaktowej konstrukcji regałów wspornikowych mozna uzyskac duza powierzchnie magazynowa na małym obszarze.

Zapytanie ofertoweRegały paletowe

Ciezkie towary i materiały, składowane na paletach moga byc optymalnie przechowywane na solidnych regałach paletowych. Zastosowanie profili stalowych walcowanych na goraco, z których wykonane sa główne podzespoły, pozwala na realizacje półek o duzych szerokosciach. Przyczynia sie to do wysokiego bezpieczenstwa mimo zastosowania niewielkiej ilosci materiału, a tym samym zapewnia kompleksowo ekonomiczna mozliwosc magazynowania.

Zapytanie ofertowe


Systemy regałowe do magazynowania zewnętrznego

Dzieki zastosowaniu antresoli mozna podwoic powierzchnie magazynowa. Dzieki wytrzymałym profilom nasze regały mozna połaczyc z półpietrem lub pomostami.

  • Do zastosowania na zewnatrz dostepne równiez z ocynkiem ogniowym lub z zadaszeniem
  • Szeroki asortyment akcesoriów dla indywidualnego regału
  • Duze szerokosci płyt zapewniaja wieksza przestrzen pod pomostem.
  • Mozliwe połaczenie systemów regałowych z antresolami.

Zapytanie ofertowe

Referencje dotyczące konstrukcji drewnianych i stolarstwa

Bauking
Stolarnia Torsten Schmidt
Bauking

Bauking

Klienci centrum materiałów budowlanych BAUKING w Lorup będą mieli teraz dostęp do wszystkich wyrobów z drewna w jednym miejscu w nowej hali z regałów wspornikowych firmy OHRA. W porównaniu do poprzednio zastosowanych rozwiązań nowy układ regałów zapewnia więcej przestrzeni magazynowej, dzięki czemu BAUKING może składować więcej różnych artykułów. Jednym z wyzwań w fazie projektowania były spadki wynoszący 0,7 procent w dwóch kierunkach w celu odwadniania magazynu zewnętrznego. Aby je zrównoważyć, OHRA wykonała specjalną konstrukcję dachu: Ramiona dachu nad rzędami regałów nie są ze sobą połączone, dzieli je „szczelina” o szerokości 10 centymetrów. Jest ona zakryta elastycznie zamocowanym gąsiorem. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko wnętrze hali pozostaje suche, lecz zapobiega ono także przenoszeniu napięć i drgań pomiędzy rzędami regałów.

Do historii sukcesu

Stolarnia Torsten Schmidt

Stolarnia Torsten Schmidt

OHRA zbudowała dla stolarni Torsten Schmidt z Turyngii magazyn wspornikowy, który nie tylko oferuje więcej miejsca na płyty i drewno lite, ale także ma dach z zamontowanym systemem fotowoltaicznym.

Do historii sukcesu

Damar

Regały wysięgnikowe i paletowe do płyt wiórowych i blatów roboczych

Do historii sukcesu