Przejdź do głównej zawartości

Rozwiązania branżowe OHRA Tworzywo sztuczne/Aluminium

Rozmowy doradcze

Specyficzne dla branż systemy magazynowania

Do składowania aluminium oraz tworzyw sztucznych idealnie nadają się również regały wspornikowe. Ładunki takie jak  profile aluminiowe, rury PVC, płyty, okienne ramy czy rynny dachowe mogą być z powodzeniem składowane na regałach wspornikowych uzyskując przy tym optymalne wykorzystanie magazynu.

Nasz indywidualny program zastosowań regałów wspornikowych pozwala uzyskać maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej z zastosowaniem podziału na strefy produktów wraz z ich opisem.

Rozmowy doradczePobierz broszurę

Effective warehouse systems by RBB Aluminium


Systemy regałów wysięgnikowych

Optymalny system regałowy dla zakładów produkcyjnych, magazynów surowców i wysyłkowych. Elastyczne ramiona wspornikowe z regulacja wysokosci uchylaja sie podczas uderzen do góry i na boki. Taki system chroni towar przed uszkodzeniami. Wszystkie regały wspornikowe sa produkowane, dostarczane i na zyczenie montowane zgodnie z wymaganiami klienta oraz dopasowane do magazynowanego materiału. Trwałe, walcowane na goraco profile stalowe dla nosnych elementów regałów wspornikowych umozliwiaja bezpieczne magazynowanie produktów. Wysokiej jakosci słupy regałowe i ramiona wysiegnikowe gwarantuja długotrwałe, a tym samym ekonomiczne rozwiazanie dla magazynu w zakładach przemysłowych oraz centrach obróbki. Regały wspornikowe OHRA zostały skonstruowane dla trwałego uzytkowania. Zastosowanie walcowanych na goraco profili stalowych zamiast cienkiej blachy gwarantuje wysoka odpornosc na obciazenia przy jednoczesnej smukłej konstrukcji. Dzieki temu mozna na niewielkiej powierzchni osiagnac duza pojemnosc magazynu.

Zapytanie ofertowe


Mobilne systemy regałowe

Tradycyjne systemy regałowe sa montowane na wózkach przesuwnych, zsuwanych za pomoca rolek. Do wprowadzania towarów na magazyn i wyprowadzania ich z magazynu dane przejscie, które jest wymagane, otwiera sie za pomoca elektronicznie sterowanego napedu.

Zapytanie ofertowe


Hale regałowe

Decydujace znaczenie przy budowie hali magazynowej ma stosunek miedzy kosztami i korzysciami. Hale regałowe OHRA łacza idealnie konieczna funkcjonalnosc z zadaniem konwencjonalnego systemu regałów Hale regałowe OHRA wyposazone w odaszenie i sciany czynia zbednymi samodzielne konstrukcje. Zaleznie od magazynowanego towaru elementami nosnymi sa standaryzowane systemy paletowe lub regałów wysiegnikowych. Nasi konsultanci na miejscu wraz z Panstwem ustalaja optymalne rozwiazania magazynowe. Liczne warianty umozliwiaja 100% dopasowanie systemu do Panstwa wymagan. Budujemy pod klucz: planowanie, konstrukcja, statyka konstrukcji stalowych i fundament, produkcja, dostawa i montaz. W ten sposób pomagamy Panstwu trzymac sie zestawienia kosztów.


Platformy magazynowe

Optymalne wykorzystanie dostepnej wysokosci pomieszczenia. Pomosty magazynowe OHRA mozna wykorzystac na wiele sposobów w zakładach obróbki aluminium i tworzyw sztucznych. Dodatkowa powierzchnia magazynowania lub stanowisko montazowe - samonosna konstrukcje mozna zintegrowac w kazdej istniejacej hali i dopasowac do indywidualnych warunków pomieszczenia. Dzieki temu mozna w pełni wykorzystac dostepna wysokosc pomieszczenia. Połaczenie pomostów magazynowych ze zintegrowanym systemem regałów umozliwia indywidualne wykonanie dzieki trwałej konstrukcji i systemom modułowym OHRA. 

Zapytanie ofertowe

Referencje dotyczące aluminium i tworzyw sztucznych

Corswarem NV
RBB Aluminium
Ronge Profil
mejo Metall Josten
Corswarem NV

Corswarem NV

Auf sehr geringer Grundfläche ein hohes Lagervolumen.

Do historii sukcesu

Sistema

Magazyn towarów dłużycowych na aluminiowe profile okienne

Do historii sukcesu

RBB Aluminium

RBB Aluminium

Firma RBB Aluminium AG zbudowała kolejny magazyn w głównej siedzibie w Wallscheid w regionie Eifel w Niemczech, gdzie składowane są profile aluminiowe o długości do 6 metrów. Sercem nowego budynku jest mobilny system regałów wspornikowych firmy OHRA.

Do historii sukcesu

Ronge Profil

Ronge Profil

W nowym zakładzie produkcyjnym Ronge Profil GmbH w Alfeld an der Leine w regałach wspornikowych OHRA przechowywanych jest od 300 do 400 ton blachy niezbędnej do produkcji metalowych elementów elewacyjnych.

Do historii sukcesu

mejo Metall Josten

mejo Metall Josten

mejo Metall Josten, producent i dostawca profili aluminiowych, ciągnionych i profili specjalnych, powiększył swoją powierzchnię magazynową o nowe centrum logistyczne.

Do historii sukcesu