Przegląd systemów regałowych i magazynowych

Systemy regałów wysięgnikowych

Do przechowywania długich i wielkogabarytowych elementów. Wykonane z pełnościennych profili IPE, walcowanych na gorąco, zapewniają długą żywotność i bezpieczeństwo w magazynie.

 

 
 
 

Systemy regałów paletowych

Wytrzymały system regałowy do długoterminowego zastosowania. Odpowiedni dla magazynów zakładowych z ukierunkowaniem na wydajność.

 

 
 
 

Hale regałowe

Bardziej ekonomiczne niż tradycyjna budowa hali. Wszystko z jednej ręki: Od planowania po pokrycie dachowe

 

 
 
 

Systemy regałowe do magazynowania zewnętrznego

Regały wysięgnikowe i paletowe, z konstrukcją dachową lub bez, na życzenie cynkowane ogniowo, z tylną ścianą lub jako otwarta konstrukcja.

 

 
 
 

Systemy pomostowe

Samonośna konstrukcja jest odpowiednia dla każdej istniejącej hali i może być dopasowana do indywidualnych warunków pomieszczenia. Można połączyć ją z regałami w formie półpiętra.

 

 
 
 

Systemy regałowe do sklepów specjalistycznych

Systemy magazynowe i regałowe do atrakcyjnej prezentacji w hali sprzedażowej i dziale zaopatrzenia.

 

 
 
 

Regały półkowe

Systemy regałowe do elastycznego magazynowania. Regały półkowe do przechowywania drobnych elementów, próbek lub dokumentacji w archiwach i pomieszczeniach biurowych.

 

 
 
 

Dynamiczne systemy magazynowe

Dynamiczne systemy magazynowe to kompaktowe metody przechowywania w celu optymalizacji przepływu materiałów i zredukowania przejść między regałami. Systemy regałowe na wózkach przesuwnych umożliwiają wykorzystanie pomieszczenia w największym stopniu.

 

 
 
 

Automatyczne rozwiązania magazynowe

Profesjonalne i ekonomiczne prowadzenie kompaktowego magazynu. Zapewnienie dużej wydajności, na przykład w magazynie komisjonowania. Systemy regałowe w połączeniu z urządzeniami do obsługi regałów, techniką transportową i oprogramowaniem magazynowym.