Aktualności

 

Energię elektryczną z elektrowni wodnych

Ohra opiera się na energii wodnej

Łączne wykorzystanie energii wodnej z ekologią. Od połowy 2016 roku Ohra używa regeneracyjną energię elektryczną z elektrowni wodnych. W ten sposób firma daje przykład, że energia w zgodzie z naturą jest możliwa.

 

Tesa Werke, Hamburg (D)

Wysoka nośność do bezpiecznego przechowywania materiałów niebezpiecznych.

Wiodący na świecie producent samoprzylepnych produktów i rozwiązań systemowych, wśród pozostałych materiałów dla rozwoju nowych komponentów taśmy klejącej na solidnych, przyjaznych dla środowiska regałach paletowych OHRA. Wysoka nośność do bezpiecznego przechowywania materiałów niebezpiecznych.

 

Staatstheater Stuttgart (D)

Idealne warunki dla sprawnego funkcjonowania codziennych pokazów.

Opera, teatr i balet, wszystko pod jednym dachem. Wyzwanie logistyczne do przechowywania dekoracji i kostiumów. OHRA wprowadziła dla nowego centrum magazynowego regały wspornikowe zainstalowane na wózkach przesuwnych, 20 rzędów regałów, blisko 60 metrów długości i 12 metrów wysokości. Idealne warunki dla sprawnego funkcjonowania codziennych pokazów.

 

WeberHaus, Wenden (D)

Czołowych producentów pionierskich systemów.

Przez 35 lat, Weberhaus produkuje domy prefabrykowane i jest jednym z największych dostawców na północ od rzeki Men. OHRA dostarczyła i zainstalowała regały wspornikowe i regały paletowe o udźwigu 5000 kg na rząd belek. Weberhaus i OHRA - dwóch czołowych producentów pionierskich systemów od ponad 30 lat.

 

Liebherr, Rostock (D)

Ekspertów, gdy wymagane są duże obciążenia.

W Rostocku (Niemcy), Liebherr MCCtec produkuje, między innymi, suwnice morskie o udźwigu do 2000 ton. Do magazynowania, OHRA dostarczyła solidne regały wspornikowe do dużych obciążeń, długość regału to 48 m i wysokości ponad 6 m, system obejmuje ramiona dachowe i dach. Liebherr i OHRA - dwóch ekspertów, gdy wymagane są duże obciążenia.

 

MAN, Monachium

Do okoła świata z pełną siłą.

Silniki morskie MAN można znaleźć w olbrzymich kontenerowcach . Do składowania cieżkich komponentów, OHRA dostarczyła mocne regały rzędowe do składowania ładunków dużych cieżarów. Dwie wiodące firmy - MAN i OHRA.

 

Coca-Cola GmbH, Berlin

Trwała historia sukcesu.

Firmę Coca-Cola charakteryzuje dynamizm, innowacyjność i międzynarodowy zasięg. W obszarze techniki składowania, tu też liczy się OHRA, np. przy produkcji i montażu solidnych platform magazynowych dla potrzeb składowania wytworzonych napojów. Historia sukcesu trwa ...

 

Hilti AG, Schaan (Liechtenstein)

Innowacyjne rozwiązania o najwyższej wartości dodanej.

Hilti jest jedną z wiodących na świecie firm specjalizujących się w zakresie systemów mocowań i systemów wyburzeniowych dla budownictwa i branż pokrewnych. Hilti i OHRA oferują pełną gamę produktów specjalistycznych jak i wyspecjalizowane zespoły sprzedażowe w obu firmach odpowiadają za wprowadzanie produktów na rynek. Podziękowania dla Klientów korzystających z konsultacji fachowców, Klientów zorientowanych na specjalistyczne rozwiązania w magazynowaniu, OHRA dostarcza różne specjalistyczne regały wspornikowe dla Hilti. OHRA i Hilti, dwóch dostawców, którzy wspierają kompetentnym doradztwem technicznym.

 

Siemens AG

Odnawialne źródła energii zapewniają konkurencyjność.

Projektowanie energooszczędnych rozwiązań oraz rozwój odnawialnych źródeł energii podąża stale na przód. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom systemów regałowych przyczyniamy się do zapewnienia konkurencyjności tym rodzajom energii. OHRA: Dostawca techniki magazynowej dla firmy Siemens. Dwaj silni partnerzy.

 

Deutsche Bahn

Konkurencyjność dzięki partnerom zewnętrznym, takim jak OHRA.

Systemy przechowywania OHRA spełniają wysokie wymagania centralnego działu zamówień Deutsche Bahn. Solidne systemy regałowe dla obszaru serwisowania zapewniają optymalną dostępność niezbędnych części zamiennych.

 

Nobilia

Kompetencje w zakresie budowy kuchni w połączeniu z kompetencjami techniki magazynowej.

Jako partner największych producentów kuchni do zabudowy w Niemczech, firma OHRA dostarczała regały wysięgnikowe i pomosty o konstrukcji stalowej do przechowywania elementów meblowych. Jakość made in Germany, perfekcyjne projektowanie i realizacja oraz indywidualny serwis dla klientów to czynniki sukcesu obu firm.

 

ALDI

Niskie ceny produktów z Aldi - przy pomocy OHRA.

OHRA i partnerzy zainstalowali profesjonalne i racjonalne antresole oraz zastosowali rozwiązania przepływu grawitacyjnego towaru w wielu ośrodkach dystrybucyjnych Aldi. Dwie wiodące firmy, Aldi i OHRA.

 

Henkel, Düsseldorf (D)

Proszek do prania Persil, jedna z najlepszych marek, jest synonimem zaufania i wydajności, tak jak OHRA.

Persil jest przechowywany w magazynach dystrybucyjnych w regałach w jezdnych typu Drive-In i regałach paletowych automatycznych. Instalacje wykonane zostały przez OHRA dla partnera sieciowego. Dwóch liderów w swojej branży, Henkel i OHRA.

 

Zurich Opera House (Szwajcaria)

Gdy kurtyna opada, praca zaczyna się dla OHRA za kulisami w Zurich Opera House.

70-Metrowy mobilny regał wspornikowy, instalacja regałów wykonana przez OHRA, zwiększyła przestrzeń dla Don Giovanni i Wspólnicy. 2 Silnych partnerów to Zurich Opera House i OHRA r.

 

Airbus Deutschland GmbH w Stade (Niemcy)

Większość zaawansowanych technologicznie materiałów kompozytowych wykonanych z włókna węglowego jest bezpiecznie przechowywana na systemach regałowych OHRA.

Fabryka Airbusa w Stade specjalizuje się w produkcji materiałów kompozytowych z włókna węglowego. Regały wspornikowe, regały paletowe i regały pionowe są szczególnie przydatne w tej sprawie. Zapewniają przystępne składowanie z bezpośrednim dostępem do różnych materiałów.

Regały wspornikowe  
Regały wspornikowe  
regał pionowego składu  
 

MEYER WERFT w Papenburg

OHRA dostarcza wytrzymałe systemy magazynowe dla znanego na całym świecie przedsiębiorstwa budowy statków.

Firma MEYER WERFT cieszy się doskonałą renomą w zakresie budowy specjalnych statków na całym świecie. Przedsiębiorstwo jest znane przede wszystkim z budowy dużych, nowoczesnych i wymagających statków wycieczkowych.

Ilości materiałów wymaganych do konstrukcji statku wycieczkowego są olbrzymie. Do budowy jednego statku potrzebnych jest m.in. 200 km rur oraz 2000 km kabli.

Firma OHRA była dostawcą wytrzymałych, zewnętrznych regałów wspornikowych do przechowywania olbrzymich, ciężkich bębnów kablowych. Części konstrukcyjne regału są cynkowane ogniowo i wyposażone w rury podsiodłowe, ułatwiające odwijanie kabla o wymaganej długości.

 
 
 

Części do produkcji Maybach na regałach OHRA

Półprodukty w montowni samochodowej są bezpiecznie składowane na masywnych regałach wspornikowych OHRA.