Markety specjalistyczne

Oprócz marketów budowlanych i z drewnem, wyposażamy także markety z artykułami ogrodowymi; drewno w ogrodzie, markety z ceramicznymi płytkami, z napojami itd. W tym zakresie nasi specjaliści współpracują ściśle razem z państwem, naszymi klientami, jak i z waszym działem projektowym lub architektem. Bardzo dużą część naszych regałów mamy na stanie w magazynie, jesteśmy w stanie z „dnia na dzień” wyposażyć cały duży market lub szybko dopomóc, jeśli czegoś brakuje.

Oczywiście spełniamy również (prawie) wszystkie zamówienia nietypowe. Naszą szczególną cechą jest możliwość indywidualnego lakierowania wszystkich elementów regałów. W związku z tym możecie państwo otrzymać swoje regały w waszym firmowym kolorze.

„Drewno w ogrodzie” – Market ogrodowy

Markety ogrodowe już swoją nazwą proponują wszystko to, co potrzebuje ogrodnik do waszego ogrodu. Wszystko jedno czy jest to; szkółka drzewek, ogrodowe komputerowe programy, meble ogrodowe, wyposażenie stawów czy sadzonki, oferta marketów ogrodowych zapewnia każdy asortyment dotyczący otaczającego nas ogrodu.

Dla różnego rodzaju zastosowań, wielkości i ciężarów, posiadamy odpowiednie systemy regałowe do profesjonalnego, wygodnego dla klienta magazynowania gotowych artykułów ogrodowych.

Do magazynowania w szczególności pod gołym niebem proponujemy regały z zadaszeniem lub hale na regałach. Regały mogą być według życzenia ogniowo ocynkowane i tym samym dobrze chronione przed korozją. Oznacza to bezpieczeństwo i ochronę magazynowania waszych wartościowych produktów ogrodowych.

regał paletowy  
Regały wspornikowe  
Regały wspornikowe  
regał paletowy  
regał paletowy  
regał paletowy  
regał paletowy  
regał paletowy  
Regały wspornikowe  
Regały wspornikowe  
regał paletowy  

Market budowlany

OHRA, jako długoletnia dostarczycielka różnego rodzaju systemów regałowych, hal magazynowych do marketów budowlanych okazała się w wielu firmach, jako „dostawca z referencjami”. Podczas przygotowywania projektu nowego marketu wciągani są do współpracy specjaliści z OHRY w celu zaprojektowania optymalnego magazynowania. Tym samym pewnym jest, że przed rozpoczęciem budowy nowej hali magazynowej wszystkie ważne produkty zostaną optymalnie posortowane i zmagazynowane.

Doradzimy państwu przy regałach do produktów budowlanych, wystawienniczych, sklepowych, jak i również przy masywnych regałach przeznaczonych do składowania na zewnątrz. Ogniowo ocynkowane regały paletowe OHRY sprawdziły się tam, jako idealne rozwiązanie magazynowania na zewnątrz.

regały półkowe  
regał paletowy  
regały półkowe  
regały półkowe  
regały półkowe  
regały półkowe  
regał paletowy  
regały półkowe  

Market z drewnem

Parkiet, laminat, korek, masywne podłogi, drzwi i okna – ten asortyment produktów w markecie z drewnem został w międzyczasie zwielokrotniony i indywidualnie do potrzeb klientów dopasowany.

Dla prawidłowej prezentacji oraz zaopatrzenia w zapasy, proponujemy klientom, jako projektant i producent regałów odpowiednie systemy regałowe. Regały do składowania poziomego długich listew i długich pozostałych towarów, regały paletowe dla rozmaitych towarów składowanych na paletach jako nośniku towarów, aż do antresol w sali sprzedaży z odpowiednią drewniana podłogą - doradzimy państwu w waszym markecie z drewnem zwracając uwagę na wymagania dotyczące sprzedaży, magazynowania i prezentacji.

regał pionowego składu  
antresola  
antresola  
antresola  
antresola  
regał pionowego składu  
regał pionowego składu  
regał pionowego składu  
regał pionowego składu  
antresola  
antresola  

Market z ceramicznymi płytkami

Szczególnym zadaniem marketu z ceramicznymi płytkami jest odpowiednia prezentacja ich rozmaitych wzorów. Równocześnie powinny występować w zapasie ich opakowania kartonowe, które przeważnie składowane są na paletach. Zadanie to wykonacie państwo na regałach OHRY do prezentacji płytek.

Ten typ regałów jest tak zaprojektowany, aby za pomocą nachylonych pod kątem płaszczyzn wystawowych, można było czytelnie zaprezentować klientom rozmaite wzory ceramicznych płytek. Równocześnie pod tą wystawą składowane mogą być kompletne palety z odpowiednimi płytkami. Dzięki temu macie państwo całkowitą kontrolę nad składowanym towarem i jesteście przez to w stanie, dostarczyć swoim klientom cały potrzebny towar bezpośrednio z regałów.

regał płytkowy  
regał płytkowy  
regał płytkowy  

Market z żywnością

Wygodna dla klientów prezentacja, z bezpośrednim dostępem jest rozstrzygającym walorem dla waszego marketu z żywnością.

Jako producent magazynów i regałów magazynowych chętnie pomożemy państwu wyszukać odpowiednie systemy regałowe do składowania waszych różnorodnych towarów. Już w trakcie projektowania nasi doradcy w dialogu z państwa projektantem czy architektem opracowują, odpowiedź na postawione wymagania dotyczące prawidłowego magazynowania. W końcu prezentujemy państwu rozwiązanie, jak można wasz szeroki wachlarz asortymentów optymalnie zmagazynować.

Mamy przy tym oczywiście na uwadze wasze indywidualne propozycje, jak np. możliwości obsługi, rodzaj składowanego towaru czy jego rotacyjność.

regały półkowe  
regały półkowe  
regał paletowy  
regał paletowy  
regał paletowy