Złomowanie samochodów

Technika Składowania na koniec okresu eksploatacji pojazdów i ich części zamiennych


Recykling ekologiczny - Skład ekonomiczny

Jednolite europejskie wytyczne w sprawie recyklingu i przechowywania starych samochodów i ich części zamiennych, zakładają określone, przyjazne dla środowiska naturalnego przechowywanie tych pojazdów.

Optymalne techniki składowe dla celów biznesowych muszą spełniać te wytyczne. Przeciwne postępowanie w składowaniu, prowadzi często do kar i w nagłych wypadkach do odmowy licencji (doświadczenia europejskie). Wszystko to skłania do wyboru właściwego dostawcy technologii składowej.

Jako jeden z największych producentów systemów regałów w Europie, jesteśmy zaznajomieni z potrzebami tego segmentu. Szczególnie dobrze znane regały wspornikowe OHRA są solidne, niezwykle żywotne, trwałe i zapewniają optymalną oszczędność miejsca. Rozwiążą dla Was specyficzne problemy magazynu.

Skontaktuj się z nami! Chętnie pokażemy już zrealizowane projekty u użytkowników z Państwa branży i przygotujemy rozwiązanie.


Zalety:

Specjalne rozwiązania dla end-of-life pojazdów i części zamiennych

Techniki składowe odpowiednio do europejskich wytycznych dla środowiska i ochrony end-of-life pojazdów

Przechowywanie na niewielkich bazach i piętrowanie

Bezpośredni dostęp do każdego przechowywanego pojazdu i części zamiennych

Szybkie dostosowanie systemów magazynowych w zależności od warunków

Rozpatrzenie obciążenia wiatrem dla odpowiedniej strefy zewnętrznej

 
 

Więcej na tym samym obszarze - twój program: 67% oszczędności

Poprzednio:
możliwość Magazyn dla 18 pojazdów. Niezbędne podstawy podłogi do konwencjonalnego przechowywania 18 starych pojazdów wynosi ca. 146 mkw. Brak bezpośredniego dostępu do bezpośrednio do wszystkich pojazdów.

Z naszymi rozwiązaniami:
możliwość Magazyn dla 18 pojazdów. Ta sama ilość wycofanych z eksploatacji pojazdów wymaga tylko 48 mkw, z powodu przechowywania na solidnych regałach wspornikowych. Każdy pojazd jest teraz bezpośrednio dostępny. Nie ma skomplikowanych wpasowań pojazdów.

Obszar oszczędności poprzez składowanie na solidnych regałach wspornikowych