Tworzywo sztuczne/Aluminium

Regały wysięgnikowe

Składowanie produktów wykonanych z tworzyw sztucznych i aluminium to dość skomplikowane i kompleksowe zadanie. Od ponad 25 lat firma OHRA kształtuje techniczny rozwój w zakresie budowy regałów i innych rozwiązań magazynowych zapewniających ekonomiczność składowania i ochronę towarów.

Regały wysięgnikowe sprawdziły się jako optymalne rozwiązanie w zakresie długotrwałego składowania produktów o dowolnej formie, długości i właściwościach.

Dzięki systemowi regałów, który umożliwia optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz zapewnia szybki dostęp do produktów, można przyjmować oraz wydawać z magazynu takie wyroby jak profile z aluminium i tworzyw sztucznych, rury i płyty z PCV, rury spustowe, ramy okienne, rynny okienne jak również inne towary przechowywane przez długi okres czasu.

Szeroka gama dodatkowych akcesoriów pomaga wykorzystać indywidualne możliwości składowania. Należą do nich np. rozdzielacze półek w celu zapewnienia materiału na jednym poziomie składowania lub tabliczki do oznaczania składowanych towarów.

Regały wspornikowe  
Regały wspornikowe  
Regały wspornikowe  
Regały wspornikowe  
Regały wspornikowe  
Regały wspornikowe  
Regały wspornikowe  
Regały wspornikowe  

Magazyny wolnostojące – budowa hali

Budowa hal magazynowych z systemem regałów rozpoczyna się od zwykłego zadaszenia pojedynczych regałów przy pomocy profili dachowych. Płaszczyzny regałów wystające poza zadaszenie zabudowuje się w całości lub częściowo np. przy pomocy elementów elewacji lub profili ścian szczelnych. Poprzez kolejne etapy zabudowy takie jak budowę ściany szczytowej czy montaż drzwi i bram hala składająca się z regałów zaczyna przypominać wysokiej jakości konstrukcję halową, którą firma OHRA przekazuje użytkownikowi z wyposażeniem „pod klucz”. W celu składowania produktów w magazynie wolnostojącym na życzenie klienta OHRA dostarcza wszystkie istotne komponenty takie jak zadaszenia, konstrukcje podbudowy oraz kompletne otwarte lub zamknięte hale regałowe. Regały wysięgnikowe przejmują funkcję konstrukcji nośnej dla dachu i ścian.

Regały wspornikowe  
Regał wjezdny  
Regały wspornikowe  
Regały wspornikowe  
hala regałowa  
Regały wspornikowe  
Ohra   

Instalacje przesuwne

Instalacje przesuwne to systemy regałów montowane na przenośnych konstrukcjach spodnich. Możliwość kompaktowego składowania gwarantuje maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz zwiększenie wydajności magazynu nawet do 100%.

Drogą radiową lub przez naciśnięcie przycisku regały można automatycznie rozsunąć w miejscu, skąd zamierza się zabrać określony towar lub umieścić go tam.

Tego rodzaju system regałów nadaje się w szczególności do przechowywania dużych ilości produktów, przeznaczonych do składowania na bardzo małej przestrzeni.

Regały wspornikowe  
Regały wspornikowe  
Regały wspornikowe  
Regały wspornikowe  
Regały wspornikowe  

Antresole

Antresole oraz instalacje wielopoziomowe firmy OHRA są zawsze dostosowywane do warunków przestrzennych panujących w konkretnym miejscu.

Składowanie i komisjonowanie towarów na kilku poziomach ma tę zaletę, że wykorzystanie posiadanej powierzchni może być zwielokrotnione w układzie pionowym.

Antresole magazynowe firmy OHRA cechuje wysoka nośność oraz elastyczność, przez co odpowiednio do zaleceń klientów mogą być indywidualnie zintegrowane w istniejących halach magazynowych.

antresola  
antresola  
antresola  
antresola  
antresola