Najlepsze ze stali – najwyższa jakość i trwałość

Stawiamy na pełnościankowe, walcowane na gorąco standardowe konstrukcje stalowe. Dokładnie wówczas, gdy jest ciężko i podtrzymywanie sprawia trudności, regały wysięgnikowe i paletowe dotrzymują swojej obietnicy.

W porównaniu do konwencjonalnych regałów z blachy systemy regałowe OHRA z walcowanych na gorąco profili stalowych okazały się pewnym i trwałym rozwiązaniem magazynowym we wszystkich branżach.

Bez problemu spełniają wymagania najwyższej jakości i obciążenia.


Z pewnością bez blachy! Przemyślana technologia z walcowanej na gorąco wysokojakościowej staliZdecyduj się teraz na jakość "Made in Germany". Walcowana na gorąco stal z materiałów najwyższej jakości S235JRG2 jest elastyczna i przeciwnie do blachy również podczas ciężkiej pracy magazynowej zachowuje swoje właściwości statyczne.

Jest to szczególnie ważne podczas eksploatacji, bo już delikatne uderzenia wózka widłowego zniekształcają blaszane profile, tracąc znacznie na nośności.

Regały wspornikowe  
regał paletowy  
Regały wspornikowe  

Walcowana na gorąco stal zapewnia najwyższą obciążalność

Wysokie bezpieczeństwo towarów i regałów

Najwyższa jakość i trwałość

Cienka konstrukcja zapewnia optymalne wykorzystanie powierzchni


Najwyższa wytrzymałość i zapasy możliwej nośności to bezpieczeństwo Państwa magazynu!Prosimy o kontakt! Nasi wyszkoleni konsultanci chętnie zaprezentują Państwu przykładowych użytkowników z Waszej branży i doradzą ekonomiczne technologie przechowywania, chętnie na miejscu.

Ohra   
regał paletowy